W jaki sposób możemy grać w Lotto online?

Lotto w internecie cieszy się równie sporą popularnością co tego typu losowania w punktach stacjonarnych, lecz nie każdy wie jak właściwie się do tego zabrać, dlatego też dzisiaj wam pokażemy, jak to zrobić!

W jaki sposób możemy grać w Lotto online?
W jaki sposób możemy grać w Lotto online?

Lotto online – najpopularniejsza usługa Totalizatora Sportowego

Totalizator Sportowy to jedyna firma w naszym kraju która ma na wyłączność zgodę na to, by prowadzić legalne kasyno online. Jednakże to właśnie Lotto online jest wśród Polaków najpopularniejsze i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić w najbliższym czasie.

Ile można wygrać grając w Lotto online?

Dokładnie tyle samo, co w przypadku tradycyjnych zakładów dokonywanych w kolekturach. Nie ma najmniejszego znaczenia, w jaki sposób postawisz swój zakład, czy to w internecie czy stacjonarnie, Lotto online nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za granie w internecie. Dzięki temu obstawianie jest nie tylko legalne i wygodne, ale też nic nas nie kosztuje.

Jak zacząć grać w Lotto w internecie?

Aby zacząć obstawiać kupony lotto online, musimy najpierw wejść na oficjalną stronę o adresie ,,gry.lotto.pl”, następnie musimy założyć konto, po zalogowaniu się wybieramy grę oraz typujemy liczby, następnie płacimy i gotowe!

sts online bonus bez depozytu
29 PLN za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Przykład jednej z gier lotto (Duży lotek)

1. Wybierz 6 z 49 liczb Na zakładzie może się znaleźć do 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje tylko 3 PLN.

2. Graj z Plusem. Dodanie tej opcji to 1 PLN.

3. Graj na wiele losowań albo subskrybuj kupon

4. Potwierdź zakup

Każdy rodzaj losowania ma swoje wady i zalety. W niektórych wygrywa się mniej, ale za to częściej padają rozstrzygnięcia, natomiast są też takie loterie, w których padają ogromne kwoty, ale trafienie ich jest naprawdę trudne. Wszyscy, którzy dobrze przeczytali ten wpis, na pewno już wiedzą, iż granie w Lotto w internecie jest legalne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Mają też świadomość, że mogą postawić wiele zakładów i zrobić to wygodnie nawet na telefonie. Powinniśmy mieć na uwadze to, że tylko na stronie podanej powyżej możliwe jest legalne granie w Lotto przez internet. Żadna inna forma nie jest zgodna z polskim prawem! Nie dajcie się nabrać na strony, które oferują pośrednictwo w różnego rodzaju grach liczbowych. Często oferują one “darmowe” kupony na start i tak dalej, ale nie ma to nic wspólnego z Totalizatorem Sportowym. Lepiej jest poszukać legalnych źródeł, takich jak wspomniany wyżej TS, czy też na przykład eToto, który oferuje naprawdę świetne bonusy na start.

Zwracaj uwagę na to co robisz!

Jeżeli chcemy mieć pewność, że nie łamiemy prawa, zawsze musimy zwracać uwagę na to, kto jest właścicielem strony, na jakiej się znajdujemy. W przypadku Lotto zawsze jest to Totalizator Sportowy. Na pewno nie dziwne spółki mające swoje siedziby w rajach podatkowych jak Cypr, Malta i tym podobne.

Jakie gry Lotto online znaleźć można na stronie Totalizatora? Wybór nie wszystkich może zadowolić, ale na pewno nie da się powiedzieć, iż jest wyjątkowo mały albo tylko dla osób, które mają niewielkie wymagania. Każdy może na stronie Lotto postawić na starego “Dużego Lotka”, a także zdecydować się na postawienie kuponu w Multi Multi, Euro Jackpot czy Mini Lotto.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher online

Polski bukmacher internetowy Noblebet jako nowe zakłady bukmacherskie w Polsce oferuje darmowe bonusy i promocje. Zakłady bez ryzyka, freebety to w Noblebet promocje, które otrzymasz bezpłatnie.

Zakłady sportowe online

Back to top button