Konto tymczasowe STS – jak grać bez weryfikacji naszych danych?

Konto tymczasowe u STS to bardzo wygodna forma do obstawiania dla typerów, którzy nie do końca są przekonani co do obstawiania zakładów bukmacherskich. Na chwilę obecną, STS jest jedną z  firm bukmacherskich, która taką usługę proponuje, dlatego też dzisiaj opowiemy wam, jak to wygląda u STS w praktyce!

Konto tymczasowe STS – jak grać bez weryfikacji naszych danych?

Konto u STS bez weryfikacji – jak to wszystko się zaczęło?

Do niedawna konto tymczasowe można było założyć tylko u legalnego bukmachera Totalbet bez weryfikacji naszych danych. Zaraz po nim, podobną opcję wprowadziła Fortuna. Dołączenie legalnego bukmachera STS do tego grona było tylko kwestią czasu, i mimo iż na oficjalnej stronie STS nie pojawił się żaden baner reklamowy informujący o rejestracji bez wysyłania skanu dokumentu tożsamości, opcja jest już jak najbardziej dostępna i można z niej korzystać.

Obecnie zakładanie konta tymczasowego u legalnego bukmachera STS odbywa się w dwóch etapach:

Krok pierwszy – Klikamy przycisk „Rejestracja”, a następnie podajemy adres e-mail, do którego będzie przypisane nasze konto STS, wymyślone przez nas hasło oraz numer telefonu. Nie obędzie się też bez zaznaczenia przynajmniej jednej zgody.

Krok drugi – Po przejściu kroku numer jeden na nasz numer telefonu powinien przyjść SMS z kodem weryfikacyjnym. Wpisujemy go i dodatkowo podajemy jeszcze tylko imię, nazwisko oraz numer PESEL – i gotowe.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Jakie ograniczenia i zalety ma na siebie nałożone konto tymczasowe u STS?

Niestety, ale obstawianie bez weryfikacji naszych danych wiąże się z pewnymi ograniczeniami, na początek możemy jedynie dokonywać na nie wpłaty środków, natomiast ewentualna wypłata możliwa jest dopiero po wprowadzeniu i potwierdzeniu naszych danych. Do zalet można na pewno zaliczyć brak konieczności podawania od razu numeru konta.

Trzeba przyznać, że ten warunek często przekreśla możliwość szybkiej rejestracji, ponieważ w danym momencie nie jesteśmy w stanie sprawdzić długiego ciągu cyfr połączonego z naszym rachunkiem w banku. Jeszcze jest zdecydowanie za wcześnie, by mówić o tym, jak brak weryfikacji przełożył się na liczbę rejestracji w STS. Nie mamy jednak wątpliwości, że wprowadzenie tej funkcji spodoba się typerom i chętnie będą z niej korzystać. Konto tymczasowe STS to na pewno strzał w dziesiątkę dla osób niezdecydowanych.

Najczęściej zadawane pytania – Konto tymczasowe u STS

  • Czy bukmacher STS posiada aplikację mobilną? – Tak, aplikacja mobilna STS działa na systemy Android i iOS. Można ją pobrać na smartfony ze strony bukmachera pod adresem www.sts.pl
  • Czy bukmacher STS oferuje bonus bez depozytu? – Tak, bukmacher STS oferuje bonus 29 PLN bez depozytu dla nowych graczy. Wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny: BETONLINE
  • Czy w STS można oglądać za darmo mecze na żywo? -Tak, wystarczy posiadać konto u bukmachera STS i darmowe transmisje na żywo z meczów sportowych będą dostępne na waszych ekranach. Zakłady bukmacherskie STS to jeden z nielicznych bukmacherów, który posiada opcję meczów na żywo.
  • Jaki jest aktualny kod promocyjny STS? – Aktualny kod STS dający bonus 29 PLN bez depozytu to: BETONLINE. Kod można wpisać na stronie www.sts.pl

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher online

Polski bukmacher internetowy Noblebet jako nowe zakłady bukmacherskie w Polsce oferuje darmowe bonusy i promocje. Zakłady bez ryzyka, freebety to w Noblebet promocje, które otrzymasz bezpłatnie.

Zakłady sportowe online

Back to top button