Zakład bez ryzyka 200 PLN w STS dla nowych graczy

przez | 12 kwietnia, 2024
Zakład bez ryzyka 200 PLN w STS dla nowych graczy

W STS na nowych graczy czeka wyjątkowa oferta specjalna. Za debiutanckie typowanie, legalny bukmacher przyznaje zakład bez ryzyka do 200 złotych. Szczegóły akcji poniżej.

Gracze, którzy w dniach 15 listopada 2019 roku – 19 listopada 2019 roku założą konto bukmacherskie w STS i dokonają pierwszego depozytu, wezmą udział w akcji promocyjnej. Zapisanie się do bonusu nie jest konieczne. 

Zakład bez ryzyka w STS – jak go zdobyć?

Wzięcie udziału w promocji jest możliwe, jeżeli gracz nie posiada jeszcze konta na oficjalnej stronie www.STS.pl. Dołączenie do społeczności bukmacherskiej zajmuje kilka sekund, a pierwsze typowanie jest bez żadnego ryzyka. 

Pierwszy kupon w STS jest zupełnie bezpieczny. W ramach opisywanej promocji, organizator ubezpieczy kupon do kwoty 200 PLN. Oznacza to, że w razie przegranej, na konto bonusowe trafi cała stawka zagranego zakładu. 

Jak założyć konto w STS i zgarnąć zakład bez ryzyka 200 PLN?

Założenie konta w STS jest bardzo proste. Wystarczy w okresie od 15 do 19 listopada 2019 roku uzupełnić swoje dane, wpisać kod promocyjny Bets Polska i wpłacić pierwsze środki, by cieszyć się nie tylko bezpiecznym kuponem, ale także bonusem powitalnym:

  • z kodem Bets Polska
  • do 1200 PLN
  • do 200 PLN w zakładzie bez ryzyka
  • 29 PLN bez depozytu

Warto pamiętać, że w promocji dla nowych graczy bierze udział zakład, który zostanie rozstrzygnięty jako przegrany maksymalnie 19 listopada 2019 roku do godzony 23:59. 

Zwrot środków za przegrany kupon, zostanie przekazany automatycznie w ciągu 24 godzin od chwili uzyskania do niego prawa. Wysokość należnego bonusu uzależniona będzie od stawki zakładu. Maksymalny zwrot wynosi 200 PLN. 

W akcji promocyjnej bierze udział nie tylko klasyczna platforma bukmacherska. Typować można również w aplikacji mobilnej na tabley i smartfony. Więcej szczegółów promocji znajduje się na oficjalnej stronie organizatora. 


Zakłady bukmacherskie STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *