Zakład bez ryzyka 200 PLN w STS dla nowych graczy

W STS na nowych graczy czeka wyjątkowa oferta specjalna. Za debiutanckie typowanie, legalny bukmacher przyznaje zakład bez ryzyka do 200 złotych. Szczegóły akcji poniżej.

Zakład bez ryzyka 200 PLN w STS dla nowych graczy
Zakład bez ryzyka 200 PLN w STS dla nowych graczy

Gracze, którzy w dniach 15 listopada 2019 roku – 19 listopada 2019 roku założą konto bukmacherskie w STS i dokonają pierwszego depozytu, wezmą udział w akcji promocyjnej. Zapisanie się do bonusu nie jest konieczne.

Zakład bez ryzyka w STS – jak go zdobyć?

Wzięcie udziału w promocji jest możliwe, jeżeli gracz nie posiada jeszcze konta na oficjalnej stronie www.STS.pl. Dołączenie do społeczności bukmacherskiej zajmuje kilka sekund, a pierwsze typowanie jest bez żadnego ryzyka.

Pierwszy kupon w STS jest zupełnie bezpieczny. W ramach opisywanej promocji, organizator ubezpieczy kupon do kwoty 200 PLN. Oznacza to, że w razie przegranej, na konto bonusowe trafi cała stawka zagranego zakładu.

Jak założyć konto w STS i zgarnąć zakład bez ryzyka 200 PLN?

Założenie konta w STS jest bardzo proste. Wystarczy w okresie od 15 do 19 listopada 2019 roku uzupełnić swoje dane, wpisać kod promocyjny BETONLINE i wpłacić pierwsze środki, by cieszyć się nie tylko bezpiecznym kuponem, ale także bonusem powitalnym:

  • z kodem BETONLINE
  • do 1200 PLN
  • do 200 PLN w zakładzie bez ryzyka
  • 29 PLN bez depozytu
Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Warto pamiętać, że w promocji dla nowych graczy bierze udział zakład, który zostanie rozstrzygnięty jako przegrany maksymalnie 19 listopada 2019 roku do godzony 23:59.

Zwrot środków za przegrany kupon, zostanie przekazany automatycznie w ciągu 24 godzin od chwili uzyskania do niego prawa. Wysokość należnego bonusu uzależniona będzie od stawki zakładu. Maksymalny zwrot wynosi 200 PLN.

W akcji promocyjnej bierze udział nie tylko klasyczna platforma bukmacherska. Typować można również w aplikacji mobilnej na tabley i smartfony. Więcej szczegółów promocji znajduje się na oficjalnej stronie organizatora.


Zakłady bukmacherskie STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button