Archiwum kategorii: Bonusy bukmacherskie

Gdzie najlepsze bonusy bukmacherskie u legalnych bukmacherów internetowych? Według opinii graczy bonusy bukmacherskie są najlepsze obecnie w Fortunie i Etoto. Ich ilość, kwota oraz trudność obrotu są najkorzystniejsze z punktu widzenia typerów.

Odbierz do 1000 złotych bonusu w eToto

Z myślą o nowych klientach, eToto przygotowało jedną z najlepszych ofert na rynku. Gracze, którzy przyłączą się do rodziny bukmachera, będą mogli przygarnąć nawet 1000 złotych bonusu. Typerzy, którzy zarejestrują w eToto konto, otrzymają 20 złotych za darmo. Użytkownicy, którzywpłacą pierwsze pieniądze na konto gracza, będą mogli cieszyć się bonusem 200% nawet to 100 złotych. Druga wpłata… Dowiedz się więcej »

Zakład bez ryzyka 200 PLN w STS dla nowych graczy

W STS na nowych graczy czeka wyjątkowa oferta specjalna. Za debiutanckie typowanie, legalny bukmacher przyznaje zakład bez ryzyka do 200 złotych. Szczegóły akcji poniżej. Gracze, którzy w dniach 15 listopada 2019 roku – 19 listopada 2019 roku założą konto bukmacherskie w STS i dokonają pierwszego depozytu, wezmą udział w akcji promocyjnej. Zapisanie się do bonusu… Dowiedz się więcej »

Liga Betclic – bonus co tydzień

W Betclic trwa nowa edycja Ligi Betclic. Za Stawianie regularnych kuponów na dowolne dyscypliny, organizator przyznaje wartościowe bonus. W każdym tygodniu wartość przyznanej premii zwiększa się! Aby wziąć udział w promocji, należy dokonać zapisu poprzez kliknięcie baneru „dołącz” na www.Betclic.pl. Kolejny krok stanowi już typowanie zakładów z zastosowaniem się do poniższych wskazówek: Osoby biorące udział w obecnym… Dowiedz się więcej »

Nagrody pieniężne i rzeczowe w Lidze Typerów w Fortunie

Liga Typerów to aktualna akcja promocyjna obowiązująca w Fortunie. Nagrody pieniężne i rzeczowe to fanty, jakie przygotowane zostały dla 50 graczy z największa liczbą zgromadzonych punktów. Punkty przyznawane są graczom za obstawianie kuponów. W zależności od wskaźników danego miesiąca i ich wykorzystania, mnożnik może wynosić 1x, 2x, bądź 3x. By zakład został zaliczony jako konkursowy,… Dowiedz się więcej »

W Betclic do wygrania 2000 złotych bonusu za typowanie piłki nożnej

Bonus w Betclic za typowanie Wyzwanie Betclic to promocja, która pozostaje aktywna od do 8 września 2019 roku na stronie legalnego bukmachera. By z niej skorzystać, wystarczy postępować zgodnie z poniższa instrukcją: Za typowanie piłki nożnej, organizator przyznaje 2 punkty w razie wytypowania zakładu pojedynczego i 3 punkty za kupon wielokrotny. 30 pierwszych (zapisanych!) osób z… Dowiedz się więcej »

40 PLN freebetu na start od Totalbet

Legalny bukmacher Totalbet przygotował dla nowych graczy ofertę specjalną. Na typerów, którzy założyli konta stałe po 1 stycznia 2020 roku, czeka 40 PLN freebetu. 40 PLN ekstra w postaci 5 bonusów – taką ofertę specjalną przygotował dla nowych graczy legalny bukmacher Totalbet. Organizator podzielił profity na pięć części, oferując: Freebet 40 PLN po 1 stycznia… Dowiedz się więcej »

200% bonusu od pierwszego depozytu w eToto

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, jak dobra oferta gości aktualnie u legalnego bukmachera eToto. 200% bonusu od pierwszego depozytu to prezent powitalny dla nowych graczy. O szczegółach można przeczytać w dalszej części wpisu.  200% do 200 PLN w eToto Promocja dla nowych graczy w eToto 200% bonusu od pierwszego depozytu to akcja promocyjna, która kierowana… Dowiedz się więcej »

Korzystanie z kodów promocyjnych do bukmacherów

Każdy gracz, który lubi od czasu do czasu pograć u bukmachera ceni sobie kody promocyjne. Dzięki takim kodom można za uzyskane z zewnątrz środki spróbować wygrać dla siebie pieniądze. Oczywiście nie wszystkie firmy bukmacherskie obecnie stawiają na taką formę reklamy, jednak bonusy w takiej postaci są coraz częściej wykorzystywane na rynku. Ciekawa oferta powitalna Warto… Dowiedz się więcej »

Betclic zwraca 40 złotych w razie niepowodzenia za zakład wielokrotny

U legalnego bukmachera Betclic pojawiła się wyjątkowa promocja. Buk zwraca stawkę kuponu, jeżeli jedno spośród pięciu zdarzeń na kuponie nie wejdzie. Są chętni na szczegóły? Typerzy obstawiający zakład wielokrotny z co najmniej pięcioma zdarzeniami piłkarskimi, otrzymają 40 złotych bonusu w razie niepowodzenia w wyniku jednego z meczów.  Promocja jest ograniczona czasowo Warto mieć na względzie, że opisywana… Dowiedz się więcej »

Aktualny kod promocyjny „Bets Polska” w Betclic – do odebrania 550 PLN cashbacku

Czy pamiętałeś o tym, by podczas rejestracji w Betclic wpisać aktualny kod promocyjny? Jeżeli tak, możesz w pełni cieszyć się ofertą. Jeśli założenie konta jest jeszcze przed Tobą, sprawdź co możesz zdobyć. Legalny bukmacher Betclic Betclic czyli jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce, oferuje najwyższy cashback na rynku. Nawet 550 PLN zostanie przyznane typerowi, który… Dowiedz się więcej »