200% bonusu od pierwszego depozytu w eToto

przez | 12 kwietnia, 2024
200% bonusu od pierwszego depozytu w eToto

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, jak dobra oferta gości aktualnie u legalnego bukmachera eToto. 200% bonusu od pierwszego depozytu to prezent powitalny dla nowych graczy. O szczegółach można przeczytać w dalszej części wpisu. 

200% do 200 PLN w eToto

  1. Krok pierwszy to rejestracja na stronie www.eToto.pl.
  2. Krok drugi to ni innego, jak dokonanie pierwszej wpłaty o wartości minimum 1 PLN.
  3. Trzeci krok stanowi akceptacja wyświetlonego pop-upu.
  4. Czwarty krok? Radość z wygranej.

Promocja dla nowych graczy w eToto

200% bonusu od pierwszego depozytu to akcja promocyjna, która kierowana jest do nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta bukmacherskiego w eToto. Organizator (będący legalnym bukmacherem, oferującym usługi zgodne z polskim prawem) kieruje przedsięwzięcie do typerów, którzy zarejestrowali swoje konta od 1 sierpnia 2019 roku od godziny 00:00. 

Dokonanie pierwszej wpłaty musi opiewać na co najmniej 1 PLN i dotyczy konta depozytowego. Bonus w Etoto do 200% pierwszej wpłaty ograniczony jest do 200 PLN. Proces weryfikacji tożsamości odbywa się przy pomocy wysłanych dokumentów. 

Gracz, który dokona wpłaty np. 10 PLN, otrzyma 20 PLN premii. Za depozyt o wartości 100 lub więcej, konto bonusowe zostanie zasilone kwotą 200 PLN. To wszystko w ramach opisywanej promocji. 

Obrót bonusem w eToto

Obrócenie bonusem to konieczność (tak samo to wygląda u innych bukmacherów, jak np. www.STS.pl), jeżeli gracz chce wypłacić zdobyte środki, bądź przeznaczyć je na dalszą grę:

  • obrócić sumą bonusu cztery razy
  • na zakładach pojedynczych z kursem co najmniej 2,20
  • na zakładach wielokrotnych z kursem minimum 2,20 (co najmniej 1,50 na każde wydarzenie)
  • na zakładach live lub przedmeczowych
  • w ciągu 30 dni

Bukmacher Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *