200% bonusu od pierwszego depozytu w eToto

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, jak dobra oferta gości aktualnie u legalnego bukmachera eToto. 200% bonusu od pierwszego depozytu to prezent powitalny dla nowych graczy. O szczegółach można przeczytać w dalszej części wpisu.

200% bonusu od pierwszego depozytu w eTOTO
200% bonusu od pierwszego depozytu w eToto

200% do 200 PLN w eToto

  1. Krok pierwszy to rejestracja na stronie www.eToto.pl.
  2. Krok drugi to ni innego, jak dokonanie pierwszej wpłaty o wartości minimum 1 PLN.
  3. Trzeci krok stanowi akceptacja wyświetlonego pop-upu.
  4. Czwarty krok? Radość z wygranej :)

Promocja dla nowych graczy w eToto

200% bonusu od pierwszego depozytu to akcja promocyjna, która kierowana jest do nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta bukmacherskiego w eToto. Organizator (będący legalnym bukmacherem, oferującym usługi zgodne z polskim prawem) kieruje przedsięwzięcie do typerów, którzy zarejestrowali swoje konta od 1 sierpnia 2019 roku od godziny 00:00.

Dokonanie pierwszej wpłaty musi opiewać na co najmniej 1 PLN i dotyczy konta depozytowego. Bonus w Etoto do 200% pierwszej wpłaty ograniczony jest do 200 PLN. Proces weryfikacji tożsamości odbywa się przy pomocy wysłanych dokumentów.

Bonus sts bez depozytu
Bonus sts bez depozytu

Gracz, który dokona wpłaty np. 10 PLN, otrzyma 20 PLN premii. Za depozyt o wartości 100 lub więcej, konto bonusowe zostanie zasilone kwotą 200 PLN. To wszystko w ramach opisywanej promocji. 

Obrót bonusem w eToto

Obrócenie bonusem to konieczność (tak samo to wygląda u innych bukmacherów, jak np. www.STS.pl), jeżeli gracz chce wypłacić zdobyte środki, bądź przeznaczyć je na dalszą grę:

  • obrócić sumą bonusu cztery razy
  • na zakładach pojedynczych z kursem co najmniej 2,20
  • na zakładach wielokrotnych z kursem minimum 2,20 (co najmniej 1,50 na każde wydarzenie)
  • na zakładach live lub przedmeczowych
  • w ciągu 30 dni

Bukmacher Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button