STS – czy ktoś ma szansę wyprzedzić tego bukmachera?

przez | 12 kwietnia, 2024
STS – czy ktoś ma szansę wyprzedzić tego bukmachera?

Firmy bukmacherskie robią wszystko, aby mieć jak najwięcej Klientów. To przecież przekłada się na zarabiane pieniądze. W tym momencie zdecydowanie na pierwszym miejscu – w tej kategorii – jest STS. Dlaczego tak się dzieje? Co oferuje STS swoim użytkownikom? Czy są jakieś firmy bukmacherskie, które mogą zagrozić pozycji tego dominatora na rynku zakładów wzajemnych w Polsce?

STS jest niekwestionowanym liderem

W tym momencie to zdecydowanie najbardziej popularna firma hazardowa w Polsce. Świadczą o tym m.in. rozmaite rankingi popularności. W tych klasyfikacjach STS bardzo często zajmuje pierwsze miejsce. Warto też wspomnieć o innym aspekcie. Jeśli chodzi o obroty, to STS nie ma sobie równych, również jeśli chodzi o promocje bukmacherskie STS jest bardzo dobry. Włodarze – na stronie internetowej – sugerują, że obecnie ta firma bukmacherska ma około 50% wpływów tak naprawdę z całego rynku. Jest to bez wątpienia znakomity wynik. Już teraz można stwierdzić, że innym firmom hazardowym będzie bardzo trudno wspiąć się na tron i zająć miejsce, które teraz piastuje STS. Dlaczego jednak ta firma hazardowa jest tak popularna? M.in. ten podmiot oferuje bardzo atrakcyjne bonusy na start. Coś dla siebie znajdą nie tylko osoby, które chcą na początek sprawdzić tego bukmachera. Możesz bowiem w czasie dokonywania rejestracji wpisać kod promocyjny. To wystarczy, aby zainkasować 25 PLN (bez żadnej wpłaty). Jeśli chcesz zrealizować pierwszy depozyt, to zyskasz finalnie jeszcze więcej. W końcu obecnie bonus powitalny wynosi 100% do 1200 PLN.

Bogata oferta i świetne kursy

Czym jeszcze cechuje się ten bukmacher? Ogólnie oferta jest dostępna na szereg sposobów. Innymi słowy, możesz typować np. w punktach stacjonarnych, ale nie tylko. Kiedy to była bez wątpienia najbardziej popularna opcja. A teraz coraz więcej osób z naszego kraju decyduje się na typowanie przez sieć. Możesz także skorzystać z prostej w obsłudze i bardzo funkcjonalnej aplikacji mobilnej. Warto zauważyć, że oferta tego podmiotu hazardowego jest wyjątkowo hojna. Możesz obstawiać np. nie tylko najbardziej popularne dyscypliny. Takie, jak piłka nożna, czy siatkówka. Do Twojej dyspozycji są również mniej popularne sporty. Warto zauważyć, że pod tym względem oferta STS prezentuje się świetnie. Generalnie użytkownicy tego podmiotu hazardowego mogą grać nie tylko zakłady prematch, ale także w trybie live. W ofercie znajdują się również m.in. wydarzenia polityczne, rozrywkowe, czy sporty wirtualne itd.

LEGALNY BUKMACHEROFERTA BONUSÓWKOD PROMOCYJNY
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: Bets Polska
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: Bets Polska
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: Bets Polska

Kto może zagrozić STS?

Czy są jacyś legalni bukmacherzy, którzy są w stanie skutecznie rywalizować z STS? Na ten moment nie. Przynajmniej, jeśli chodzi o popularność. To z kolei ma przełożenie na zarabiane pieniądze. Pod tym względem STS nie ma sobie równych. Jakie zaś firmy bukmacherskie są na kolejnych miejscach w tej właśnie kategorii? Na pewno warto wymienić takie podmioty hazardowe, jak Fortuna, Etoto, LV BET, czy Fuksiarza, który działa na polskim rynku od kwietnia 2021 roku. Są to porządne firmy bukmacherskie. To jednak STS wydaje najwięcej na promocję i wie, jak to robić w sposób efektywny. Na ten moment nie zapowiada się zatem na to, by ktoś mógł zagrozić temu bukmacherowi i zepchnąć go z pierwszej lokaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *