Gdzie oglądać legalnie mecze na żywo?

przez | 12 kwietnia, 2024
Gdzie oglądać legalnie mecze na żywo?

Mnóstwo ludzi w Polsce interesuje się sportem. Dyscypliną cieszącą się największą popularnością jest oczywiście piłka nożna. Nie ma chyba osoby, która nie obejrzała przynajmniej jednego meczu piłkarskiego w swoim życiu. Jest sporo osób, które bardzo często oglądają zmagania piłkarzy na boisku. Mecze są bardzo efektownymi i dostarczającymi emocji spektaklami, które są chętnie śledzone przez setki tysięcy ludzi w naszym kraju.

Oglądanie meczów na żywo w telefonie

Część osób regularnie chodzi na mecze piłkarskie ulubionych drużyn i oglądają je na stadionach. Inni natomiast zadowalają się śledzeniem zmagań w telewizji, bądź internecie. Dzisiejszy rozwój technologiczny sprawił, że piłkarskie zmagania można śledzić także na telefonach i smartfonach.

Telefony komórkowe już wiele lat temu stały się małymi, mobilnymi centrami multimedialnymi. Dzięki tym urządzeniom możemy przeglądać internet, słuchać muzyki, oglądać filmiki na YouYube. Możliwe jest również oglądanie pełnometrażowych filmów lub seriali za pośrednictwem małych, mobilnych urządzeń. Fani sportu na pewno wykorzystują telefony mobilne do śledzenia zmagań swoich ulubionych drużyn i zawodników. Mecze piłkarskie można dzisiaj bez problemu zobaczyć na ekranie naszego smartfona. Co ważne, jest to całkowicie legalne.

Trzeba jednak posiadać wiedzę na temat tego co należy zrobić, żeby oglądane przez nas spotkania w telefonie były legalne. Warto również wiedzieć z czego korzystać, żeby transmisja działała płynnie. W tych celach można skorzystać z kilku dostępnych dla użytkowników aplikacji.

Mecze na żywo w telefonie dzięki aplikacjom

Aplikacje dzięki którym można obejrzeć mecz na żywo w telefonie to:

  • VLC
  • Arena 4 viewer
  • Ace stream

VLC

Jest to aplikacja, dzięki której możliwy jest streaming. Aplikację instalujemy z poziomu sklepu Play. Jest to darmowy program i w pełni legalny. Co ważne, działa on bez żadnych problemów na systenie Android. Instalacja jest bardzo szybka i prosta. Jednak

Ace steam

To kolejna aplikacja, która będzie potrzebna do oglądania meczów na żywo w naszym telefonie. Będzie ona odpowiadała za prawidłowy streaming spotkania. Aplikacją tę pobrać możemy ze sklepu play. Następnie trzeba ją zainstalować.

Arena 4 viewer

W celu zainstalowania tej aplikacji na nasz telefon, konieczne będzie jej pobranie z poziomu przeglądarki. Aplikacja nie jest dostępna w sklepie Play (dla Androida). Aplikację trzeba pobrać ze strony producenta.

Gdy mamy już zainstalowane powyższe trzy programy, możemy wybrać interesujący nas mecz w aplikacji Arena 4 viewer. Mecz zostanie włączony za pośrednictwem Ace Stream. Dzięki temu możemy oglądać różne mecze w dowolnym miejscu.

Inny sposób na obejrzenie meczu na żywo

Istnieje także sposób na obejrzenie meczu bez konieczności instalowania jakiejkolwiek aplikacji. Trzeba znaleźć stronę internetową, na której możliwe jest obejrzenie spotkania. Będziemy potrzebować jedynie dostępu do internetu oraz telefonu, na którym transmisja zadziała. Stroną, na której możemy oglądać piłkarskie zmagania jest: meczyki.net.pl. Na stronie wystarczy znaleźć interesujące nas spotkanie, nacisnąć play i oglądać.

Mecze u bukmachera

Niektórzy bukmacherzy także umożliwiają oglądanie meczów na żywo i to w jakości HD. Mecze na żywo u bukmacherów są oczywiście legalne ponieważ posiadają odpowiednie licencję na transmisje i stream online. Każdy mecz na stronie bukmachera można śledzić na żywo i sprawdzać wyniki, jednak w przypadku niektórych spotkań można także oglądać video z meczu na żywo.

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi ogląda sportowe transmisje na telefonach komórkowych. Można w sposób legalny i komfortowy oglądać mecze na żywo z wykorzystaniem aplikacji albo przeglądarki internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *