W Betclic do wygrania 2000 złotych bonusu za typowanie piłki nożnej

przez | 12 kwietnia, 2024
W Betclic do wygrania 2000 złotych bonusu za typowanie piłki nożnej

Bonus w Betclic za typowanie

Wyzwanie Betclic to promocja, która pozostaje aktywna od do 8 września 2019 roku na stronie legalnego bukmachera. By z niej skorzystać, wystarczy postępować zgodnie z poniższa instrukcją:

  • zapisać się do akcji promocyjnej na stronie www.betclic.pl
  • obstawić kupony na spotkania piłki nożnej
  • w terminie od 3 do 8 września 2019 roku
  • za stawkę co najmniej 1 PLN
  • po kursie minimum 1,50

Za typowanie piłki nożnej, organizator przyznaje 2 punkty w razie wytypowania zakładu pojedynczego i 3 punkty za kupon wielokrotny. 30 pierwszych (zapisanych!) osób z rankingu, otrzyma wartościowe bonusy. 

Zasady przyznawania punktów w promocji Wyzwanie Betclic

Punkty w Betclic przyznawane są proporcjonalnie do poniesionego ryzyka. Za wytypowanie zakładu pojedynczego, buk przyznaje 2 punkty za każdą złotówkę. Za zagranie zakładu wielokrotnego, można się spodziewać aż 3 punktów za obstawioną złotówkę. 

Zapisanie się do promocji jest bardzo proste i nie wiąże się z żadnymi wydatkami. Radość z wygranej będzie za to liczyć się w ekstra kasie (do wygrania nawet 2000 złotych bonusu za typowanie piłki nożnej).

Do bonusu nie kwalifikują się kupony postawione przy pomocy opcji CashOut, powtarzające się, czy zagrane za bonusowe pieniądze. 

Warto pamiętać o tym, że obstawianie wiąże się z ryzykiem. Osoby, które zdecydują się na typowanie, powinny korzystać z usług tylko legalnych bukmacherów. 


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *