W Betclic do wygrania 2000 złotych bonusu za typowanie piłki nożnej

Od 50 PLN do 2000 złotych bonusu otrzymają gracze Betclic za typowanie spotkań piłki nożnej. Nagrody zgarną użytkownicy z pierwszych 30 miejsc rankingu.

betclic promocja
W Betclic do wygrania 2000 złotych bonusu za typowanie piłki nożnej

Bonus w Betclic za typowanie

Wyzwanie Betclic to promocja, która pozostaje aktywna od do 8 września 2019 roku na stronie legalnego bukmachera. By z niej skorzystać, wystarczy postępować zgodnie z poniższa instrukcją:

  • zapisać się do akcji promocyjnej na stronie www.betclic.pl
  • obstawić kupony na spotkania piłki nożnej
  • w terminie od 3 do 8 września 2019 roku
  • za stawkę co najmniej 1 PLN
  • po kursie minimum 1,50

Za typowanie piłki nożnej, organizator przyznaje 2 punkty w razie wytypowania zakładu pojedynczego i 3 punkty za kupon wielokrotny. 30 pierwszych (zapisanych!) osób z rankingu, otrzyma wartościowe bonusy.

Betclic nagrody
Nagrody w Wyzwaniu Betclic

Zasady przyznawania punktów w promocji Wyzwanie Betclic

Punkty w Betclic przyznawane są proporcjonalnie do poniesionego ryzyka. Za wytypowanie zakładu pojedynczego, buk przyznaje 2 punkty za każdą złotówkę. Za zagranie zakładu wielokrotnego, można się spodziewać aż 3 punktów za obstawioną złotówkę.

Zapisanie się do promocji jest bardzo proste i nie wiąże się z żadnymi wydatkami. Radość z wygranej będzie za to liczyć się w ekstra kasie (do wygrania nawet 2000 złotych bonusu za typowanie piłki nożnej).

freebet rejestracja sts
Freebet w STS – kod promocyjny BETONLINE

Do bonusu nie kwalifikują się kupony postawione przy pomocy opcji CashOut, powtarzające się, czy zagrane za bonusowe pieniądze.

Warto pamiętać o tym, że obstawianie wiąże się z ryzykiem. Osoby, które zdecydują się na typowanie, powinny korzystać z usług tylko legalnych bukmacherów.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button