Aktualny kod promocyjny „Bets Polska” w Betclic – do odebrania 550 PLN cashbacku

przez | 11 kwietnia, 2024
Aktualny kod promocyjny

Czy pamiętałeś o tym, by podczas rejestracji w Betclic wpisać aktualny kod promocyjny? Jeżeli tak, możesz w pełni cieszyć się ofertą. Jeśli założenie konta jest jeszcze przed Tobą, sprawdź co możesz zdobyć.

Legalny bukmacher Betclic

Betclic czyli jeden z najpopularniejszych bukmacherów w Polsce, oferuje najwyższy cashback na rynku. Nawet 550 PLN zostanie przyznane typerowi, który przegra swój pierwszy obstawiony kupon na www.Betclic.pl

Opisywany bukmacher to podmiot działający w pełnej zgodności z polskim prawem. Oznacza to, że wszystkie oferowane przez niego usługi, spełniają rygorystyczne wytyczne Ministerstwa Finansów RP. 

Aktualny kod promocyjny w Betclic 

Aktualna akcja promocyjna obejmuje kod bonusowy, który po wpisaniu w formularzu rejestracyjnym, uprawnia do odbioru do 550 PLN w razie niepowodzenia przy pierwszym typowaniu. 

„Bets Polska” to najwyższy cashback na rynku – warto o tym pamiętać, rozważając rejestracje u konkurencji 550 PLN to maksymalna kwota zwrotu, oferowana przez organizatora akcji.

Betclic gwarantuje świetną zabawę nie tylko na stronie www, ale także na innych – mobilnych kanałach dostępu – zarówno platformie mobilnej www.Betclic.pl, jak i w aplikacji na smartfony i tablety. 

Najwyższy cashback w Betclic

Odebranie zwrotu 100% stawki za przegrany kupon, możliwe jest po spełnieniu poniższych warunków:

  1. Wejściu na stronę Betclic.
  2. Zarejestrowaniu konta za darmo, wpisując kod promocyjny: Bets Polska
  3. Dokonaniu pierwszego depozytu.
  4. Obstawieniu kuponu za 550 złotych (lub mniej) i w razie niepowodzenia otrzymaniu 100% zwrotu na konto bukmacherskie. 

Promocja dotyczy tylko tych graczy, którzy podczas zakładania konta bukmacherskiego w Betclic, wpiszą w formularzu rejestracyjnym kod promocyjny „Bets Polska”. 

Aktualny kod promocyjny Bets Polska w Betclic – do odebrania 550 PLN cashacku – tak brzmi aktualna akcja promocyjna. Jakie jeszcze akcje prowadzi obecnie Betclic i na jakie trzeba jeszcze trochę poczekać? O tym można się przekonać, wertując systematycznie portal. 

Konkursy i loterie w Betclic

Kod promocyjny „Bets Polska” to nie jedyna promocja w Betclic. Legalny bukmacher oferuje również loterie, rankingi i konkursy z nagrodami. Do zdobycia są dziesiątki tysięcy złotych, a próg przystąpienia do zabaw jest naprawdę niski.

Konkursy i loterie w Betclic

W przeciwieństwie do innych buków, Betclic nie wymaga wielkiego wkładu własnego. Zwykle bywa tak, że 1 PLN wystarczy, by dołączyć do grona liczących się graczy. 

Betclic Polska nagradza zwykle nie jednego, trzech, czy dziesięciu najlepszych, a dwudziestu, pięćdziesięciu, a nawet 100 TOP graczy. 

W Betclic bez podatku VAT

Co pewien czas, polski legalny bukmacher Betclic oferuje promocję bez vat. Co to oznacza? Zwykle jest to typowanie bez konieczności odprowadzania pewnej stawki podatku, co powoduje jeszcze większe wygrane. 

Ominięcie podatku to jedna z najbardziej opłacalnych akcji w Betclic. Obecnie promocja nie jest aktywna, lecz każdego dnia można spodziewać się jej uruchomienia. 

Co to jest Multi+ w Betclic?

Multi+ w Betclic to promocja, umożliwiająca zdobycie jeszcze większych wygranych. Organizator zapewnia, że z pomocą Multi+, na konta graczy może trafić nawet 50% wygranych ekstra. To wszystko bez żadnego wysiłku. 

Na stronie Betclic w wielu miejscach widnieje hasło Multi+. Nic dziwnego – ta promocja zachwyciła już tysiące użytkowników i warto by było, by kolejna rzesza miała okazje z niej skorzystać.

Multi+ obowiązuje nie tylko na stronie www.Betclic.pl, ale także na mobilnych kanałach dostępu – zarówno na mobilnej wersji strony, jak i w aplikacji na telefony i tablety. 


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *