Pewne typy bukmacherskie

Wielu początkujących graczy zakładów bukmacherskich nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, o co chodzi z darmowymi typami bukmacherskimi. Na pewno każdy z nich coś na ten temat słyszał, jednakże zawsze było to zapewne piąte przez dziesiąte. Na czym polegają darmowe typy bukmacherskie? Tego dowiecie się już za chwilę!

Pewne typy bukmacherskie

Co to są typy bukmacherskie?

Otóż darmowe typy bukmacherskie, to nic innego jak darmowe prognozy (przewidywania) meczów danej dyscypliny sportowej, przez osoby doświadczone w tym temacie. A że są darmowe, to chyba każdy wie, co to oznacza, nieprawdaż?

Gdzie możemy znaleźć pewne typy bukmacherskie?

W sieci można znaleźć propozycje bukmacherskie naprawdę dobrych typerów. W dzisiejszych czasach nie jest trudno znaleźć najrozmaitsze statystyki dotyczące nawet tych najbardziej egzotycznych lig świata. Jeśli chodzi o Polski ,,internet” to oczywiście że istnieją u nas serwisy z typami bukmacherskimi, na których znani typerzy z wysokimi statystykami skuteczności dzielą się analizami, przemyśleniami i swoimi “pewniakami”. Poniżej podajemy kilka takich stron, które według opinii samych graczy są obecnie najlepsze:

– https://volley24.pl – najlepsze w Polsce typy bukmacherskie z siatkówki

– https://virtualbet.pl – analizy esportowe, wysoka skuteczność typów

– https://betonline.net.pl – najstarszy serwis z typami w Polsce

– https://typydnia.net.pl –  typy dnia z piłki nożnej, tenisa, siatkówki

– https://tennispicks.info – typy tenisowe od konkretnego typera

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Jak wyglądają typy bukmacherskie na Euro?

Nie da się ukryć, że przed każdymi mistrzostwami świata faworyci zaczynają wyłaniać się już w okresie eliminacji. Łatwo dostrzec, która drużyna jest aktualnie w dobrej formie i może pochwalić się zawodnikami na najwyższym poziomie.W pewnych typach bukmacherskich zawsze bierze się też pod uwagę fakt, iż gospodarze otrzymują niepisany handicap i potrafią sprawiać czasem ogromne niespodzianki. Gorzej, że podczas nadchodzącego gospodarzy mamy wielu i trzeba zawsze dobrze sprawdzać, gdzie odbywają się konkretne spotkania.

Najciekawsze mecze 1. kolejki fazy grupowej:

Holandia – Ukraina

Hiszpania – Szwecja

Francja – Niemcy

Turcja – Włochy

Walia – Szwajcaria

Belgia – Rosja

Anglia – Chorwacja

Pamiętaj – nie zawsze da się wygrywać

Nawet najlepszym zdarzają się wpadki i nawet oni są świadomi tego, iż nie są doskonali. Dobrze jest o tym pamiętać. W przeciwnym wypadku można dość szybko się rozczarować. Przestrzegamy też przed stronami, które oferują pewniaki VIP oraz płatne typy na każdy dzień. Zazwyczaj tego rodzaju portale chcą jedynie wyłudzić pieniądze, a same posiłkują się stronami dostępnymi za darmo – czy to w Polsce, czy poza nią. Pewniaki bukmacherskie to dobry sposób na to, żeby posiłkować się dodatkowymi informacjami przed postawieniem naszego kuponu, jednakże zawsze powinniśmy pamiętać o tym, że to tylko prognozy – główna decyzja należy zawsze do nas.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher online

Polski bukmacher internetowy Noblebet jako nowe zakłady bukmacherskie w Polsce oferuje darmowe bonusy i promocje. Zakłady bez ryzyka, freebety to w Noblebet promocje, które otrzymasz bezpłatnie.

Zakłady sportowe online

Back to top button