Pewne typy bukmacherskie

przez | 12 kwietnia, 2024
Pewne typy bukmacherskie

Wielu początkujących graczy zakładów bukmacherskich nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, o co chodzi z darmowymi typami bukmacherskimi. Na pewno każdy z nich coś na ten temat słyszał, jednakże zawsze było to zapewne piąte przez dziesiąte. Na czym polegają darmowe typy bukmacherskie? Tego dowiecie się już za chwilę!

Co to są typy bukmacherskie?

Otóż darmowe typy bukmacherskie, to nic innego jak darmowe prognozy (przewidywania) meczów danej dyscypliny sportowej, przez osoby doświadczone w tym temacie. A że są darmowe, to chyba każdy wie, co to oznacza, nieprawdaż?

Gdzie możemy znaleźć pewne typy bukmacherskie?

W sieci można znaleźć propozycje bukmacherskie naprawdę dobrych typerów. W dzisiejszych czasach nie jest trudno znaleźć najrozmaitsze statystyki dotyczące nawet tych najbardziej egzotycznych lig świata. Jeśli chodzi o Polski ,,internet” to oczywiście że istnieją u nas serwisy z typami bukmacherskimi, na których znani typerzy z wysokimi statystykami skuteczności dzielą się analizami, przemyśleniami i swoimi “pewniakami”. Poniżej podajemy kilka takich stron, które według opinii samych graczy są obecnie najlepsze.

Jak wyglądają typy bukmacherskie na Euro?

Nie da się ukryć, że przed każdymi mistrzostwami świata faworyci zaczynają wyłaniać się już w okresie eliminacji. Łatwo dostrzec, która drużyna jest aktualnie w dobrej formie i może pochwalić się zawodnikami na najwyższym poziomie.W pewnych typach bukmacherskich zawsze bierze się też pod uwagę fakt, iż gospodarze otrzymują niepisany handicap i potrafią sprawiać czasem ogromne niespodzianki. Gorzej, że podczas nadchodzącego gospodarzy mamy wielu i trzeba zawsze dobrze sprawdzać, gdzie odbywają się konkretne spotkania.

Najciekawsze mecze 1. kolejki fazy grupowej:

  • Holandia – Ukraina
  • Hiszpania – Szwecja
  • Francja – Niemcy
  • Turcja – Włochy
  • Walia – Szwajcaria
  • Belgia – Rosja
  • Anglia – Chorwacja

Pamiętaj – nie zawsze da się wygrywać

Nawet najlepszym zdarzają się wpadki i nawet oni są świadomi tego, iż nie są doskonali. Dobrze jest o tym pamiętać. W przeciwnym wypadku można dość szybko się rozczarować. Przestrzegamy też przed stronami, które oferują pewniaki VIP oraz płatne typy na każdy dzień. Zazwyczaj tego rodzaju portale chcą jedynie wyłudzić pieniądze, a same posiłkują się stronami dostępnymi za darmo – czy to w Polsce, czy poza nią. Pewniaki bukmacherskie to dobry sposób na to, żeby posiłkować się dodatkowymi informacjami przed postawieniem naszego kuponu, jednakże zawsze powinniśmy pamiętać o tym, że to tylko prognozy – główna decyzja należy zawsze do nas.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *