Betclic zwraca 40 złotych w razie niepowodzenia za zakład wielokrotny

przez | 12 kwietnia, 2024
Betclic zwraca 40 złotych w razie niepowodzenia za zakład wielokrotny

U legalnego bukmachera Betclic pojawiła się wyjątkowa promocja. Buk zwraca stawkę kuponu, jeżeli jedno spośród pięciu zdarzeń na kuponie nie wejdzie. Są chętni na szczegóły?

Typerzy obstawiający zakład wielokrotny z co najmniej pięcioma zdarzeniami piłkarskimi, otrzymają 40 złotych bonusu w razie niepowodzenia w wyniku jednego z meczów. 

Promocja jest ograniczona czasowo

Warto mieć na względzie, że opisywana promocja jest ograniczona w czasie. Obowiązuje w dniach od 13 do 15 sierpnia 2019 roku do północy. Betclic zwraca środki w razie niepowodzenia do jutra. 

Akcja dotyczy graczy, którzy postawią kupon akumulowany o wartości nie mniejszej niż 20 złotych z kursem całkowitym co najmniej 5 i minimalną ilością zdarzeń – 5. 

Innymi słowy – do promocji kwalifikują się typerzy, którzy:

  • postawią kupon akumulowany
  • za stawkę co najmniej 20 złotych
  • na minimum 5 zdarzeń z oferty piłki nożnej
  • po kursie całkowitym zakładu na poziomie 5
  • i jedno zdarzenie przegrają

Bonus w postaci maksymalnie 40 złotych przyznawany jest graczom w sytuacji, gdy tylko jedno ze zdarzeń nie wejdzie. W sytuacji, gdy 4 spotkania zakończą się zgodnie z przewidywaniami, a tylko jeden nie, na konto bonusowe użytkownika Betclic trafią ekstra środki.

Przykładowo – gracze, którzy postawią kupon w Betclic za 20 złotych i spełnią powyższe warunki, otrzymają bonus w postaci 20 złotych. Jeśli jednak zainwestują 40 złotych, na ich konto zostanie przelana najwyższa możliwa premia – 40 złotych. 

W Pewnym Zakładzie biorą udział zdarzenia z oferty przedmeczowej i LIVE. 


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *