Najlepsi legalni bukmacherzy w 2024 roku

przez | 12 kwietnia, 2024
Najlepsi legalni bukmacherzy w 2024 roku

Polskie firmy bukmacherskie nie mają łatwo, od kiedy wybuchła afera podsłuchowa, po roku 2017, kiedy to Polskie Ministerstwo Finansów wprowadziło nowelizację ustawy o grach losowych, która sprawiła iż firmy które nie były zarejestrowane w Polsce musiały albo zacząć ubiegać się o Polską licencję na obrót zakładami bukmacherskimi na terenie naszego kraju, albo po prostu z tej kwestii zrezygnować, nie inaczej było z Polskimi firmami. Ale jak poznać najlepszych, legalnych bukmacherów w 2024 roku?

Numer 1 – STS!

Numer 1 – STS!

Legalny bukmacher STS działa w naszym kraju zgodnie z przepisami, co oznacza, że korzystanie z jego usług nie jest wcale karalne, ale co by nie mówić, w naszym kraju nadal można paść w tej kwestii ofiarą oszustwa. Właśnie dlatego dobrze jest mieć pewność czy dana firma działa tak, jak wymaga tego znowelizowana ustawa o grach losowych. Mobilne granie w STS jest tak samo legalne, jak granie na stronie internetowej czy w punkcie. Nie ma to najmniejszego znaczenia, gdzie obstawiamy kupon. Legalny bukmacher STS pozwala swoim typerom na obstawianie zakładów bukmacherskich z tych samych dyscyplin, co w przypadku punktów naziemnych to ogromna zaleta, nie ma więc mowy o tym, by oferta internetowa by w jakikolwiek sposób odbiegała od tego, co można znaleźć w oddziałach bukmachera na terenie całego kraju. Co ciekawe, firma ta również oferuje konto tymczasowe STS, które jest naprawdę świetnym rozwiązaniem dla niezdecydowanych typerów.

Srebrny medal – firma bukmacherska Fortuna

Fortuna

Legalny bukmacher Fortuna to jedna z najprężniej rozwijających się firm w tym sektorze rynkowym. Oprócz bycia jedną z najstarszych firm bukmacherskich w naszym kraju, Fortunę uznaje się również za jednego z najlepszych, jeśli chodzi o ocenę graczy. Przechodząc jednak do bonusów – zakładając u Fortuny konto, możemy odebrać bonus powitalny na start. Do jednych z największych zalet Fortuny należy możliwość zakładania konta z opóźnioną weryfikacją danych – tak zwane konto tymczasowe – pozwala nam na obstawianie zaraz po zakończeniu procesu rejestracji.

Co najważniejsze, nie ma przy tym żadnych większych ograniczeń, poza możliwością wypłaty przed przesłaniem skanu dokumentu – jeśli tak by było – to oszustwa byłyby tak wielkie, że prawdopodobnie ten bukmacher by zbankrutował. No ale nie dywagujmy już na temat oszustw – według nas Fortuna zawsze depcze po piętach STS – mimo iż nie jest to Polska firma, to i tak jest uważana za jedną z najlepszych firm bukmacherskich w Polsce.

Betclic – trzecie miejsce!

Betclic – trzecie miejsce!

Bukmacher Betclic powrócił na Polski rynek w 2019 roku i na pewno miał uproszczony start w porównaniu z innymi serwisami, z racji tego że przed nowelizacją ustawy o grach losowych działał już naszym kraju i cieszył się dużym zainteresowaniem, powrót tego bukmachera na polski rynek był szeroko komentowany jeszcze na wiele miesięcy przed jego powrotem. To sprawiło, że firma nie musiała się porywać na niebotyczne kampanie marketingowe by przyciągnąć do siebie nowych klientów. Jeśli chodzi zaś o aktualną działalność tego bukmachera – to w całości skupił się on na oferowaniu zakładów bukmacherskich przez internet. Typować zakłady możemy również przez świetną aplikację, którą stworzył ten bukmacher – choć brak czatu trochę rozczarowuje.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *