Oferta powitalna w Betfan – Pakiet Pudziana dla nowych graczy

Dla graczy, którzy dopiero założą konto bukmacherskie w Betfan, organizator przewidział wyjątkowy pakiet powitalny. Pakiet Pudziana to oferta specjalna, dzięki której nowi gracze mogą zgarnąć nawet 3000 PLN ekstra.

Oferta powitalna w Betfan - Pakiet Pudziana dla nowych graczy
Oferta powitalna w Betfan – Pakiet Pudziana dla nowych graczy

Nowi gracze często nie znajdą sobie sprawy, że dla nich także bukmacherzy przygotowują oferty specjalne. Betfan wychodzi z Pakietem Pudziana, w którym na start do zdobycia jest 3000 PLN. O tym jak wygrać takie pieniądze, można dowiedzieć się w dalszej części wpisu.

Uzyskanie 3000 PLN możliwe jest pod warunkiem dokonania pierwszych depozytów i zastosowania się do warunków promocji, w której nagrodą jest dziesięciokrotny mnożnik wygranej.

Pakiet Pudziana – jak zdobyć 3000 PLN?

Pakiet Pudziana zdobędą gracze, którzy zarejestrują się na www.Betfan.pl w czasie trwania akcji promocyjnej i zastosują się do poniższych wskazówek:

 • dokonają depozytu na kwotę co najmniej 20 PLN (promocja dotyczy 3 pierwszych wpłat)
 • zagrają kupon po kursie co najmniej 2,00
 • otrzymają bonus 10% (maksymalnie 100 złotych) od każdej wpłaty
 • obrócą nim według dalszych wskazówek (dalej we wpisie)

Organizator promocji przewidział następujące bonus od pierwszych wpłat (maksymalnie 100 PLN):

 • 10% od pierwszej wpłaty
 • 10% od drugiej wpłaty
 • 10% od trzeciej wpłaty
bonus betclic premia kod aktualny
bonus betclic premia kod aktualny

Warto pamiętać o tym, że oferta powitalna w Betfan – Pakiet Pudziana dla nowych graczy obowiązuje tylko nowych użytkowników. Nie jest przeznaczona dla tych graczy, którzy posiadają już aktywne konto bukmacherskie na www.Betfan.pl.

Maksymalna wygrana w promocji Pakiet Pudziana w Betfan 👇

Jak zgarnąć ekstra 3000 złotych? To bardzo proste :) Wystarczy zakwalifikować się do promocji i zgromadzić na koncie bonusowym 300 złotych. Jak tego dokonać?

 • dokonać 3 depozytów za 1000 PLN
 • zdobyć 300 PLN bonsuu
 • otrzymać mnożnik x10
 • zgarnąć 3000 PLN!

Wypłata środków bonusowych odbywa się po obróceniu nimi według zasad regulaminu: zagrania 5-krotnością wygranej, zastosowanie kursu co najmniej 1,45 (dotyczy pojedynczego zdarzenia), oraz wytypowania co najmniej 2 zdarzeń na zakładzie.

1000 PLN to maksymalna wartość wygranej, od której bukmacher Betfan nalicza premię.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button