STS to najlepszy Polski bukmacher?

przez | 12 kwietnia, 2024
STS to najlepszy Polski bukmacher?

Na świecie istnieje bardzo dużo serwisów bukmacherskich. Większość tych o charakterze globalnym możemy znaleźć niemal w każdym kraju, a ich popularność wynika z wypracowanej przez lata pozytywnej opinii i wiarygodności. Pragnąc znaleźć, nie trzeba jednak szukać poza granicami Polski. Zdecydowanie najpopularniejszym rodzimym zakładem bukmacherskim jest Star Typ Sport, czyli tzw. STS, który od wielu lat przoduje w kwestii zakładów bukmacherskich.

Począwszy od punktów naziemnych, które znajdują się w niemalże każdym większym mieście, po serwis STS.pl oferujący zakłady bukmacherskie online, STS jest największym polskim zakładem bukmacherskim, który w 2019 roku podjął się nawet ekspansji na rynki zagraniczne. 

Dziś, poza Polską STS można znaleźć nie tylko w Polsce, ale np. w Holandii i kilku innych krajach, w których polska firma upatrzyła sobie kolejne terytoria działania. 

STS – co charakteryzuje największego polskiego bukmachera?

STS jest w Polsce niezwykle popularny i niezwykle ciężko znaleźć stacjonarny punkt bukmacherski bez chociażby jednego klienta przygotowującego kupon na kolejną kolejkę. Sytuacja ma się podobnie w przypadku serwisu STS.pl, który oferuje zakłady wzajemne bez wychodzenia z domu. STS wypracowywał swoją pozycję latami, stale zwiększając swoją ofertę zakładów, która na dzień dzisiejszy jest niezwykle szeroka i stale rośnie. 

Do najbardziej cenionej cechy STS możemy zaliczyć przede wszystkim uczciwe i wysokie kursy, jakie oferuje bukmacher STS. To właśnie one stanowią o opłacalności korzystania z tego serwisu, co w połączeniu z szeroką gamą wydarzeń i możliwości ich obstawiania daje niemałą płaszczyznę do osiągania zysków z zawierania zakładów bukmacherskich.

Oferta bukmachera STS

Oferta bukmachera STS

STS ma w swoich szeregach głównie 3 sfery, którym w tym miejscu się przyjrzymy, pragnąc jak najściślej określić możliwości oferowane przez tego polskiego bukmachera.

Pierwszą dziedziną są zakłady przedmeczowe, które dają możliwość obstawiania przed rozpoczęciem się danego spotkania. Oferta zakładów przedmeczowych oferuje niezliczoną ilość spotkań z zakresu najpopularniejszych dyscyplin, jak również tych mniej popularnych co stanowi gratkę dla osób obstawiających nietuzinkowe dziedziny sportowe. 

W szerokiej ofercie bukmachera gracze znajdą mnogość możliwości, stąd rozpisywanie się o każdej poszczególnej zajęłoby zbyt dużo czasu.
Drugą odnogą są oczywiście zakłady na żywo, które dają graczom możliwość obstawiania interesujących ich wydarzeń na żywo. Nie da się ukryć, że ta opcja jest niezwykle ceniona przez graczy pragnących zawierać zakłady wzajemne przy jednoczesnym śledzeniu wydarzeń w danym spotkaniu.

Trzecią kategorią, której warto się przyglądnąć są sporty wirtualne. De facto są to symulacje, które charakteryzują się ciągłością. Usługa jest dostępna przez 24 godziny na dobę, co pozwala graczom co kilka minut obstawiać wirtualne kolejki. Jest to niezwykle ciekawa opcja dla osób, które w ofercie nie znajdują interesujących ich wydarzeń, a mają ochotę spróbować przemnożyć majątek.

Co jeszcze daje graczom STS?

Warto wziąć pod uwagę, że STS daje graczom rozmaite bonusy na start i promocje bukmacherskie. Ta opcja skłania wielu graczy do zapoznania się z ofertą bukmachera. Poza bonusami od rejestracji stali gracze regularnie otrzymują kody promocyjne uprawniające ich do skorzystania z rozmaitych promocji.

Kolejną, ważną kwestią jest aplikacja mobilna. Dzięki niej gracze nie tylko uzyskują obstawiania wydarzeń sportowych za pomocą smartfona lub tabletu, ale również mają możliwość oglądania poszczególnych wydarzeń na żywo. 

Zmierzając do sedna, STS jest zdecydowanie pozycją godną uwagi szczególnie dla graczy, którzy pragną obstawiać legalnie na terenie Polski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *