Bukmacher Lvbet czy warto?

przez | 12 kwietnia, 2024
Bukmacher Lvbet czy warto?

Bukmacher LVBET jest dosyć popularny w naszym kraju mimo, że na rynku znajduje się stosunkowo krótko. Teraz należy zadać sobie pytanie czy jest on legalny? Oczywiście, że tak – posiada Polską Licencję Legalnego Bukmachera. Dzięki temu może prowadzić swoją działalność w Internecie oraz punktach naziemnych. Po nowelizacji ustawy w 2024 roku jest to jeden z kilkunastu legalnych bukmacherów w Polsce. Sami o sobie piszą, że gwarantują rozrywkę i przede wszystkim pełne bezpieczeństwo rozgrywki.

Przede wszystkim regulamin

Przed rozpoczęciem przygody z zakładami bukmacherskimi warto, jednak dokładnie przeczytać regulamin, aby dowiedzieć się jak grać  odpowiedzialnie oraz o ryzyku, które związane jest z zakładami bukmacherskimi. Powinniśmy zachowywać rozsądek podczas obstawiania. Bukmacher LVbet posiada polską licencję, która przyznawana jest jedynie wybranym podmiotom. Daje nam ona gwarancję, że wszystkie nasze dane są w pełni bezpieczne i nikt poza serwisem nie będzie miał nigdy do nich dostępu. Ponadto odprowadzany jest podatek w wysokości 12%, którego wymaga ustawa hazardowa.

Bonusy i promocje w LVbet

Jak i u innych bukmacherów tak i tutaj możemy zauważyć wiele promocji oraz bonusów. Są również kody promocyjne, dzięki którym po rejestracji zostajemy przypisani do aktualnie obowiązujących promocji. Warto dodać, że bardzo dużym zainteresowanie cieszy się kod promocyjny z 2018 roku. Uważany jest on za jedną z najbardziej korzystnych ofert dostępnych obecnie na rynku bukmacherskim.

Po wpisaniu specjalnego kodu bonusowego Bets Polska na konto gracza wpływa ustalona w danym czasie kwota. Jest to bonus bez depozytu. Dzięki czemuś takiego każdy z nowych graczy ma od razu możliwość postawienia kuponu co także może pomóc mu w zapoznaniu się z funkcjonowaniem danego serwisu. Zaraz po rejestracji jest kilka opcji, gdyż bukmacher ma obecnie w swojej ofercie kilka bonusów. Co ciekawe LVBET oferuje nam jeden z najwyższych promocji bukmacherskich na rynku, bo można otrzymać nawet 1500 zł. 

W przypadku depozytu za minimum 50 zł możemy otrzymać specjalny bonus od pierwszego depozytu, który wynosi 1% od dokonanej wpłaty z mnożnikiem całego kursu x100. Jednak, aby aktywować ten bonus trzeba spełnić pewien warunek. Jaki? Obstawić kupon kombi na minimum 3 zdarzenia o łącznym kursie 2.50 za przyznane środki. Dzięki temu w pierwszym  depozycie możemy otrzymać nawet 1000 zł. Druga opcja to bonus w wysokości 500 zł. Jednak jego mnożnik wynosi x50. Nie musimy koniecznie wpłacać kwoty 50 zł, gdyż bukmacher przewidział również opcje dla tych, którzy mają ochotę wpłacić od 10 zł do 49 zł. 

Mamy możliwość wysłania wiadomości e-mail pod odpowiedni adres, aby otrzymać bonus w wysokości 10% z mnożnikiem całkowitego kursu x10. Warto jednak przed dokonaniem jakiejkolwiek wpłaty dokładnie przeczytać regulamin, aby zapoznać się ze wszystkimi warunkami obowiązujących promocji.

Punkty lojalnościowe

LVBET posiada także w swojej ofercie punkty lojalnościowe. Są one wprowadzane po to, aby przyciągnąć nowych graczy. Nie zawsze jest to, jednak w pełni skuteczne. Trzeba zwrócić uwagę na to, że w przypadku tego bukmachera jest to bardzo opłacalne. Przyznawane są specjalne punkty za każde 25 zł na kuponie. Trzeba zebrać minimum 100 punktów, aby móc je wykorzystać w serwisie. 

Według regulaminu każde 100 punktów to 5 zł. Można je wykorzystać przy zakładach lub po prostu wypłacić. Nie ma terminu, jeśli chodzi o punkty także można zbierać je na swoim koncie przez ile się chce. Ciekawym rozwiązaniem jest również newsletter, dzięki któremu każdy kto się zapiszę na swoją skrzynkę mailową będzie otrzymywał informacje o promocjach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *