Radar 365 – kalendarz promocji w Betfan

A gdyby powstał kalendarz, oferujący codzienne promocje bukmacherskie na każdy spośród 365 dni w roku? Betfan uruchomił funkcję doskonałą. Dzięki niej gracze mogą w każdej chwili monitorować to, co dzieje się w bukmacherce.

Radar 365 ma za zadanie poszukiwanie najlepszych promocji każdego dnia. Wystarczy wejść na stronę Betfan.pl i sprawdzić w kalendarzu aktualną ofertę.

Wchodząc na portal codziennie, można liczyć na nowe promocje dla wiernych użytkowników Betfan.

W dniu dzisiejszym, tj. 4 sierpnia 2019 roku, obowiązuje promocja polegająca na zwrocie równowartości stawki w sytuacji, gdy obstawiony kupon na GP Węgier nie wejdzie.

Warunki wypłaty bonusu w Betfan

By móc wziąć udział w akcji, należy spełnić poniższe warunki:

  • postawić zakład na dokładnie 49 złotych,
  • wytypować zwycięzcę wyścigu o GP Węgier
  • rozliczyć kupon w dniu 4.08 do godziny 23:59,
Kod promocyjny w Betfan
Kod promocyjny w Betfan

Wypłacić bonus mogą ci gracze, którzy obrócą nim pięciokrotnie na co najmniej 4 x 2,0 zdarzenia z kursem co najmniej 1,2.

Premiowe środki przyznawane będą na w formie równowartości zakładu na bonusowe saldo użytkownika w poniedziałek, 5 sierpnia 2019 roku.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button
Close