Radar 365 – kalendarz promocji w Betfan

przez | 12 kwietnia, 2024
Radar 365

A gdyby powstał kalendarz, oferujący codzienne promocje bukmacherskie na każdy spośród 365 dni w roku? Betfan uruchomił funkcję doskonałą. Dzięki niej gracze mogą w każdej chwili monitorować to, co dzieje się w bukmacherce.

Czym jest Radar365 w Betfan online?

Promocja Radar 365 ma za zadanie poszukiwanie najlepszych bonusów i akcji promocyjnych każdego dnia. Wystarczy wejść na stronę internetową Polskiego bukmachera Betfan www.betfan.pl i sprawdzić w kalendarzu aktualną ofertę. Nowe promocje pojawiają się każdego dnia.

Wchodząc na portal codziennie, można liczyć na nowe promocje dla wiernych użytkowników Betfan. 

Na przykład dzisiaj pojawiła się kolejna oferta dla graczy, obowiązuje promocja polegająca na zwrocie równowartości stawki w sytuacji, gdy obstawiony kupon na GP Węgier nie wejdzie.

Warunki wypłaty bonusu w Betfan

By móc wziąć udział w akcji Radar365, należy spełnić poniższe warunki:

radar 365 betfan
  • postawić zakład na dokładnie 49 złotych,
  • wytypować zwycięzcę wyścigu o GP Węgier
  • rozliczyć kupon w dniu 4.08 do godziny 23:59,

Wypłacić bonus mogą ci gracze, którzy obrócą nim pięciokrotnie na co najmniej 4 x 2,0 zdarzenia z kursem co najmniej 1,2. 

Premiowe środki przyznawane będą na w formie równowartości zakładu na bonusowe saldo użytkownika w poniedziałek, 5 sierpnia 2019 roku.

Aktualne bonusy w Betfan online

Betfan to jeden z nielicznych bukmacherów w Polsce, który tak rozpieszcza swoich użytkowników. Oprócz stałych promocji i Radar365 mamy też bonusy bez ryzyka 100 PLN, bonus od depozytu do 3000 PLN, no i najważniejsza promocja to obstawianie bez podatku. Jest to szczególnie lubiana przez graczy promocja, gdyż dzięki temu do wygrania jest aż o 14% więcej.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *