Jak typować zakłady bukmacherskie aby wygrać?

Obstawianie zakładów bukmacherskich dla początkującego gracza nie będzie na pewno łatwe, jednakże przy odpowiednim przygotowaniu, oraz miarowym zdobywaniu doświadczenia, na pewno jesteśmy w stanie to osiągnąć. Więc jak typować zakłady bukmacherskie, aby wygrać?

Jak typować zakłady bukmacherskie aby wygrać?

Zachowanie spokoju to podstawa przy typowaniu zakładów

Branie wszystkiego na chłodno jest o tyle kluczowe, że może mieć to wpływ na to czy nasze kupony będą zwycięskie czy też nie. Dobrym sposobem na to aby się nie ekscytować naszymi typami za bardzo jest nauka uspokojenia samego siebie. Naturalnie wydaje się, że nie ma to jakoś wyjątkowego związku z zakładami bukmacherskimi, ale wystarczy pomyśleć o tym, że najlepsi typerzy właśnie zawsze potrafią zachować zimną krew, do samego końca, przez co najczęściej są w stanie postawić zakład zwycięsko.

Czy to gdzie obstawiamy, ma wpływ na to czy wygrywamy?

Na pierwszy rzut oka, wydaje się że nie, jednakże powinniśmy się zastanowić, z racji tego, że jeśli chodzi o lokalizację, to do wyboru mamy dwie. Pierwsza to tradycyjne punkty naziemne, które znajdują się w każdym dużym mieście i polegają na wypełnieniu interesujących nas wydarzeń i zatwierdzeniu zakładów przez pracownika znajdującego się na miejscu. Plusem takiego miejsca na pewno jest to, że prawdopodobnie znajdują się tam starsi gracze zakładów bukmacherskich, którzy być może z racji swojego wieku, mają ogromne ilości doświadczenia, z którego będziemy mogli skorzystać, o ile oczywiście zaprzyjaźnimy się z takimi ludźmi. Druga metoda jest o wiele bardziej dostępna i wygodniejsza, ponieważ zakładu dokonuje się poprzez stronę internetową. Gracz zakłada swoje konto, podaje potrzebne dane i może zacząć obstawiać.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

A jakie w ogóle mamy szanse na zwycięstwo?

Jest to prawie na pewno jedno z pierwszych pytań pojawiających się w głowie osoby, która rozważa obstawianie zakładów bukmacherskich. Na szczęście odpowiedź nie wymaga długich rozważań i brzmi: tak, ale to zależy od wielu czynników. Żaden zakład bukmacherski nie może zapewnić zwycięstwa, ale też żaden z legalnych bukmacherów nie będzie stosować nieczystych zagrań, aby pozbawić swoich typujących należytych nagród. W prostych słowach – gdy wiemy nieco o danej dyscyplinie i oczywiście dopisze nam szczęście możemy liczyć na pozytywne rezultaty, a ilość pieniędzy zależy od kwoty jaką wpłacimy i kursu, jakim objęte było wydarzenie. Jeśli chodzi o rodzaje zakładów, na które mamy największą szansę na zwycięstwo, to są to na pewno zakłady pojedyncze, tak zwane ,,solo”. A dlaczego akurat one? A na przykład, z racji tego że prawdopodobieństwo wygranej na takich zakładach to od 33 procent aż do 50. Naturalnie kursy będą niższe, z racji sporej szansy na przegraną bukmachera, ale zdecydowanie lepiej jest coś wygrać, niż przegrać nasze pieniądze całkowicie, czyż nie?

Podsumowując – jak typować, aby wygrać?

Z jednej strony, wystarczy tylko jedno zdanie – bądź lepszy od bukmachera. Jednakże łatwo powiedzieć, a trudniej zrobić, czyż nie? Dlatego też, aby wygrywać na zakładach bukmacherskich, potrzebujemy mieć odpowiednie doświadczenie sportowe, w dyscyplinie którą chcemy obstawiać, znajomość konkretnych rodzajów zakładów bukmacherskich, oraz odpowiednie umiejętności, które pomogą nam typować wyniki u bukmachera.


LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher online

Polski bukmacher internetowy Noblebet jako nowe zakłady bukmacherskie w Polsce oferuje darmowe bonusy i promocje. Zakłady bez ryzyka, freebety to w Noblebet promocje, które otrzymasz bezpłatnie.

Zakłady sportowe online

Back to top button