Błędy które popełniają typerzy na zakładach

przez | 12 kwietnia, 2024
Błędy które popełniają typerzy na zakładach

Wszyscy ludzie na świecie popełniają błędy, nie ma ludzi nie omylnych. Także tyczy się to graczy którzy obstawiają zakłady bukmacherskie. Dlatego dzisiaj przedstawiamy wam kilka z nich.

Rada dla początkujących – nie da się zgarnąć szybko i dużo

Bardzo duża część nowych typerów jest omamiona szybkim i dużym zarobkiem na zakładach. Myśli nowych graczy o tym, że wygrana z małych pieniędzy ogromnej fortuny jest oczywiście realna, lecz bardzo mało prawdopodobna. Naturalnie znajdziemy na pewno kogoś któremu się tak udało wygrać u bukmachera, natomiast jeśli będziemy w to mocno wierzyli to jedynie co się stanie to stracimy swoją gotówkę.

Doświadczeni gracze nie przegrywają swoich zakładów

Oczywiście jest to nie prawda, ponieważ najlepsi gracze popełniają błędy w typach z tym, że u nich dzieje się to po prostu rzadziej. Natomiast jeśli przegrają swoje zakłady to korzystają z czegoś takiego co nazywa się „stawkowania”, aby nie stracić więcej pieniędzy niż mieli na to przeznaczone. Normalnym jest, że nikt z nas nie lubi tracić pieniędzy ani przegrywać, ale grając na zakładach bukmacherskich należy się z tym liczyć. Najczęstszym błędem typerów jest, ze wolimy odpuścić potencjalna wygraną, aby nie przegrać swoich środków. Co najlepsze jest, że niektórzy typerzy nie wykorzystują swoich bonusów które dostali od bukmachera za zarejestrowanie konta. Szczęście czy losowość oznacza czasem, że nawet najlepsi mogą się mylić. Unikanie porażek w zakładach jest jak walka z wiatrakami nie da się z nią walczyć, ponieważ prędzej czy później i tak cię dopadnie.

LEGALNY BUKMACHEROFERTA BONUSÓWKOD PROMOCYJNY
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: Bets Polska
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: Bets Polska
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: Bets Polska

Zły bukmacher

Na ten moment w Polsce jest 17 legalnych bukmacherów, którzy oferują wszelkiego rodzaju zakłady na sport i e-sport. Niekiedy nawet możemy trafić na zakłady specjalne w których obstawiamy wydarzenia polityczne i nie tylko. Ogromnym błędem graczy jest brak sprawdzenia i porównania ofert od legalnych bukmacherów którzy mają całkiem ciekawe rozwiązania dla sowich typerów, takich jak bonusy, promocje. Praktycznie każdy bukmacher proponuje szereg bonusów powitalnych itd. Natomiast mało kto zadaje sobie ważne pytanie skąd te promocje? Oczywistym jest, że pieniądze nie spadną z nieba. Tak więc, bukmacherzy muszą odzyskać te pieniądze, dlatego też po przyciągnięciu odpowiedniej ilości nowych graczy, firmy bukmacherskie podnoszą marże co ma ogromny wpływ na kursy po których obstawiamy zakłady u tychże bukmacherów.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *