Zwrot 10% stawki w Betclic

Legalny bukmacher Betclic oferuje zwrot 10% stawki w ramach spotkań z siatkarskiego Pucharu Świata. Promocja obowiązuje do 15 października, a maksymalną kwotą cashbacku jest 500 złotych.

Zwrot 10% stawki w Betclic
Zwrot 10% stawki w Betclic

Jak uzyskać zwrot 10% stawki w Betclic?

Bonus siatkarski nosi nazwę „Siatkarski Cashback” i obowiązuje od 4 do 15 października 2019 roku. W tym samym czasie odbywają się spotkania w ramach Pucharu Świata w piłce siatkowej. Wzięcie udziału w promocji jest możliwe po zapisaniu się do niej na oficjalnej stronie organizatora www.Betclic.pl.

Zwrot 10% stawki w Betclic można uzyskać za zdarzenia przedmeczowe i z oferty live. Akcja promocyjna dotyczy kuponów pojedynczych i wielokrotnych. W razie niepowodzenia, konta bonusowe graczy zostaną zasilone 16 października wartością 10% stawki przegranego kuponu, maksymalnie 500 złotych.

sts darmowy bonus bez wpłaty
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Jak uzyskać cashback w Betclic?

Kurs biorącego udział w akcji kuponu, nie może być mniejszy, niż 1,50. Wysokość zagranej stawki nie ma wpływu na wypłacenie środków w razie porażki.

Zagrane zakłady muszą zawierać zdarzenia z oferty siatkarskiej, rozegranej między 4 a 15 października 2019 roku, z wyłączeniem rozgrywek siatkówki plażowej.

Obrót bonusem to konieczność w razie chęci wypłaty środków. By móc w pełni cieszyć się premią, należy zagrać otrzymaną kasą czterokrotnie po kursie minimalnym 2,00 w ciągu maksymalnie 90 dni.


BEM Operations Liqmited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button