W LV Bet fani sportów wirtualnych otrzymują 20 PLN premii

20 PLN premii w LV Bet jest przyznawane graczom, którzy w ciągu tygodnia typując wirtualne sporty, dokonają obrotu za co najmniej 100 złotych. Tyle wystarczy, by fani sportów wirtualnych mogli cieszyć się ekstra kasą. Szczegóły poniżej ;)

lv bet premia promocja bonus sporty wirtualne
W LV Bet fani sportów wirtualnych otrzymują 20 PLN premii

Skorzystanie z promocji możliwe jest, po zastosowaniu się do poniższych wskazówek:

  • typowanie na stronie www.LVBet.pl lub w aplikacji mobilnej
  • obstawianie sportów wirtualnych w okresie od poniedziałku do niedzieli, obracając kwotą co najmniej 100 PLN
  • granie po kursie co najmniej 1,50

20 PLN premii to nagroda za wytrwale typowanie sportów wirtualnych. Kasę otrzymują uczestnicy promocji w poniedziałek do godziny 17:00. Na wykorzystanie ekstra środków będą mieć aż 30 dni.

Freebet sts betonline bonus
Aktualny kod promocyjny do STS – freebet 29 PLN

Obrót 20 PLN premii w LV Bet

By móc w pełni cieszyć się przyznanymi środkami, należy obrócić ich 5-krotnością na zdarzenia z oferty sportów wirtualnych.

Legalny bukmacher LV Bet informuje, że w opisywanej promocji nie mogą wziąć udziału zakłady zagrane ze środków bonusowych.

Z promocji 20 PLN na sporty wirtualne można skorzystać na stronie standardowej www.LVBet.pl, jej mobilnej wersji, bądź w aplikacji.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button