Urodzinowy prezent od forBET

Urodziny to wyjątkowy dzień w życiu każdego z nas. Każdy bliski chce sprawić drugiej osobie radość i dać jej wszystko, co najlepsze. Chcąc budować naprawdę silną więź ze swoimi klientami i uczestniczyć w urodzinowym święcie razem z nimi, forBET przygotował dla solenizantów specjalny prezent.

Urodzinowy prezent od forBET

W dniu, w którym użytkownik forBET będzie miał urodziny, bukmacher przekaże na jego ręce specjalny podarunek w postaci bonusu opiewającego na kwotę 20 PLN. Promocja obowiązuje od 22 listopada 2018 roku do odwołania.

Nagroda przeznaczona jest dla klientów forBET, którzy w ciągu ostatnich 3 miesięcy zasilili swoje konto na co najmniej 100 złotych depozytu i obrócili tą kwotą co najmniej jeden raz i liczy się od dnia poprzedzającego dzień urodzin gracza.

Solenizanci, którzy spełnili powyższe warunki, zostaną obdarowani bonusem urodzinowym o wysokości 20 PLN. Wypłata bonusu będzie możliwa po dwukrotnym zagraniu nim po kursie kuponu 2.0.

Nagrody urodzinowe dla klientów przyznawane są od poniedziałku do piątku.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button