Nowi w Betfan zagrają bez ryzyka

Nowi gracze, którzy podczas zakładania konta w Betfan wpiszą kod promocyjny, zyskają możliwość obstawienia pierwszego kuponu bez ryzyka.

Bonus w postaci zwrotu pierwszego depozytu jest realizowany po wpisaniu przez użytkownika kodu promocyjnego ,,BETONLINE” na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że bukmacher Betfan działa w ramach zezwolenia Ministerstwa Finansów. Jego funkcjonowanie jest w pełni legalne i bezpieczne.

Zakład bez ryzyka – jak grać?

By zagrać bez ryzyka, należy spełnić kilka warunków:

  • założyć darmowe konto
  • wpisać kod promocyjny ,,BETONLINE”
  • wpłacić co najmniej 20 złotych
  • obstawić kupon na minimum 2 zdarzenia po kursie nie mniejszym niż 2.20
  • cieszyć się z wygranej, lub nie martwić się przegraną! :)
Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Organizator promocji gwarantuje zwrot 100% środków za zakład rozstrzygnięty jako w całości przegrany. Kwota freebetu wynosi od 20 do 50 złotych.

Obrazowo: grając za 48 złotych i przegrywając, na konto bonusowe gracza trafia 48 złotych. Obstawiając za 99 złotych, na konto premiowe trafia 50 złotych.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button