Kornery 25 PLN freebet – promocja piłkarska w eToto

25 PLN freebetu oferuje w legalny bukmacher eToto w razie błędnego wytypowania rzutów rożnych w meczach piłkarskich. Akcja promocyjna trwa do odwołania i odnawia się co tydzień.

promocja etoto
Kornery 25 PLN freebet – promocja piłkarska w eToto

Do zabawy kwalifikują się gracze, którzy zapiszą się do bonusu, zagrają zgodnie z poniższymi regułami, rozliczą kupon jako przegrany i klikną ,,zatwierdź” na wyświetlonym pop-upie.

Po wykonaniu opisanych czynności, freebet pojawi się na koncie w ciągu maksymalnie 20 minut.

Reguły promocji Kornery w eToto
🏆🏆🏆

  1. Zagranie kuponu z oferty na żywo/przedmeczowej.
  2. Wytypowanie sumy rzutów rożnych w meczach piłkarskich.
  3. Rozliczenie kuponu jako przegranego.
  4. Obstawienie za minimum 50 złotych.
  5. Gra po kursie co najmniej 1,02.

By móc w ogóle przystąpić do akcji Promocja Piłkarska – Kornery, należy posiadać aktywne konto bukmacherskie. Chętni na jego założenie, mogą dokonać rejestracji na oficjalnej stronie eToto.

betclic kod
Kod promocyjny Betclic – aktualny KOD500

Uwaga! Niewykorzystanie freebetu do końca danego tygodnia obowiązywania promocji, powoduje jego przepadnięcie!

Freebet u bukmachera eToto

Czym jest freebet w eToto? Darmowym zakładem, którego wartość (w tym przypadku 25 PLN) odejmowana jest od ewentualnej wygranej. W przypadku przegranej, konsekwencje są totalnie zerowe.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button