Etoto i Superbet – bonusy dla nowych graczy

Masz już konta w najbardziej rozpoznawalnych podmiotach hazardowych? Teraz chcesz zarejestrować się gdzieś indziej? Przede wszystkim interesują Cię hojne bonusy na start? W takim razie warto zapoznać się z tym, co oferują dla nowych użytkowników te firmy bukmacherskie.

Czy warto zarejestrować się w Etoto?

To będzie zdecydowanie dobry ruch z Twojej strony. W pierwszej kolejności należy zaznaczyć, że Etoto nie ma sporego doświadczenia na rynku. Wszak to stosunkowo młody bukmacher. Stale rosnąca liczba Klientów o czymś jednak świadczy, prawda? Warto wiedzieć, że Etoto pomimo niewielkiego doświadczenia ma bardzo dobre opinie. A to powinno się dla Ciebie bardzo mocno liczyć w momencie podejmowania finalnych decyzji. Ten bukmacher jest legalny. Warto zaznaczyć, że Etoto ma wszelkie papiery, żeby zgodnie z postanowieniami znowelizowanej Ustawy Hazardowej działać na naszym rynku. Ambasadorami tej marki są znani dziennikarze. A takie osoby, jak Mateusz Borek, Tomasz Smokowski, czy Michał Pol na pewno nie reklamowałaby firmy hazardowej, która działa nielegalnie, czy kiepsko traktuje Klientów itd. Wnioski nasuwają się zatem same. Możesz swobodnie założyć konto w tym bukmacherze internetowym.

Oferta dla nowego użytkownika

W tym momencie etoto bonus dla użytkowników jest bardzo atrakcyjny. Na co mogą zdecydować się nowi Klienci? To oferta 200% do 200 PLN. Jak możesz zaś z niej skorzystać? W pierwszej kolejności musisz założyć konto. Zrobisz to zaś naprawdę szybko. Warto dodać, że dane podawane w czasie rejestracji są odpowiednio przechowywane. Potem trzeba wykonać depozyt. Jeśli wpłacisz np. 100 PLN, to będziesz mieć na grę 300 PLN itd.

Superbet jest promowany przez Jerzego Dudka

Możesz także swobodnie zarejestrować się w bukmacherze internetowym Superbet. Co ciekawe, jest to rumuńska firma hazardowa. Ogólnie działa ona w branży zakładów wzajemnych od 2009 roku. Warto dodać, że dziesięć lat potem Superbet uzyskał dokumenty, by zgodnie z prawem oferować zakłady wzajemne na terenie Polski. Klienci z naszego kraju mogą się tylko i wyłącznie cieszyć z takiego obrotu spraw. Wszak Superbet jest legalny i zapewnia szereg wydarzeń do typowania (zresztą tak samo, jak Etoto). Dlaczego jeszcze warto zarejestrować się w tym bukmacherze? Chociażby ze względu na osobę Jerzego Dudka. To były wybitny bramkarz. Z kadrą awansował na Mistrzostwa Świata w Korei Południowej i Japonii w 2002 roku (wówczas to był naprawdę spory sukces). Dodatkowo kilka lat potem Jerzy Dudek wygrał Ligę Mistrzów. W finale Liverpool FC pokonał AC Milan, a Polak był głównym bohaterem. Jego „Dudek dance” przeszło już zaś na zawsze do historii.

Na co mogą liczyć nowi Klienci?

Oferta tego rumuńskiego bukmachera jest naprawdę atrakcyjna. Jeśli wpiszesz superbet kod promocyjny, to będziesz mógł skorzystać z wielu hojnych opcji. Co jest konkretnie oferowane przez tego bukmachera internetowego? To m.in. 100% do 200 PLN. Dodatkowo po wykonaniu pierwszego depozytu, aktywuje się „Tydzień bez ryzyka”. Jeśli po tym okresie będziesz na minusie, to otrzymasz (w formie bonusu) cashback do 1300 PLN.

Bukmacher

Bukmacher od lat dostarcza nam nowych newsów na temat promocji i bonusów do sportowych zakładów bukmacherskich. Opisuje tylko legalnych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenia na dzialalność hazardową.

Zakłady sportowe online

Back to top button