50 złotych freebetu na polską ligę w Etoto

W Etoto można zgarnąć 50 złotych freebetu za typowanie polskiej ligi. Wystarczy spełnić kilka prostych warunków.

Frebet w Etoto
Freebet w Etoto za stawianie na polską ligę!

Najważniejszym warunkiem skorzystania z promocji, jest postawienie zakładu akumulowanego na zdarzenia z polskiej ligi (od Ekstraklasy po 4 ligę).

Rozliczenie kuponu jako przegranego uprawnia gracza do odebrania freebetu na kwotę 50 złotych i odebrania bonusu w ciagu tygodnia obowiązywania promocji (akcja jest powtarzalna co tydzień).

Jak zapisać się na freebet 50 w Etoto?
⚠️⬇️⚽️

By skorzystać z freebetu, należy:

  • zapisać się do promocji jeszcze przed postawieniem zakładów
  • obstawić kupon spełniający warunki akcji
  • po rozliczeniu zakładu jako przegrany, kliknąć ,,zatwierdź” na pop-upie
  • zgarnąć w ciągu 20 minut freebet

Jakie kupony biorą udział w promocji?

W promocji bukmachera Etoto biorą udział kupony wielokrotne dotyczące zdarzeń z polskiej ligi piłki nożnej.

Minimalna stawka zakłady to 100 złotych. Warto pamiętać również o tyn, e minimalny kurs każdego zdarzenia (a tych musi być minimum 2), to 1,02.

Kod promocyjny
Kod promocyjny Betonline

Jeżeli kupon zostanie rozliczony jako przegrany, gracz otrzyma freebet i dzięki niemu zdobędzie wygraną, zdobyte środki zostaną pomniejszone o wartość freebetu.

Legalny bukmacher Etoto działa za zezwoleniem Ministerstwa Finansów, oferując swoim użytkownikom w pełni bezpieczne usługi.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button