40 złotych na święta od LVBET

Święta zbliżają się wielkimi krokami. Z myślą o ich magii, LVBET przygotował dla swoich użytkowników wyjątkową promocję. Gracze, którzy będą aktywni w okresie świątecznym i spełnią kilka warunków promocji, otrzymają nagrodę pieniężną.

40 złotych bonusu czeka na graczy, którzy w tygodniu świątecznym od 24 grudnia 2018 roku do 30 grudnia 2018 roku postawią zakłady na Sporty Wirtualne. Premia zostanie przyznana 31 grudnia 2018 roku.

40 złotych na święta od LV BET

By wziąć udział w zabawie, należy stawiać zakłady w ofercie sportów wirtualnych na kwotę 100 złotych, by dzień po zakończeniu świątecznego tygodnia do godziny 17:00, otrzymać 40 złotych bonusu.

W walce o bonus stają automatycznie ci użytkownicy, którzy w czasie trwania akcji dokonali co najmniej 100 złotowego obrotu po kursie minimalnym 1,50 w ramach oferty sportów wirtualnych.

W promocji liczą się jedynie środki własne gracza. Korzystanie z pieniędzy bonusowych, nie będzie upoważniało użytkownika do otrzymania premii.

40 złotych bonusu pojawi się na koncie w chwili, gdy poprzednie zdobyte w promocjach środki zostaną wykorzystane. Przyznaną nagrodę będzie można wykorzystać na sporty wirtualne w ciągu 30 dni od momentu pojawienia się bonusu na koncie gracza. Zakłady wykluczające się nie mogą być przedmiotem rozliczenia promocji. By móc wypłacić bonus, trzeba będzie obrócić nim 5-krotnie.

Wszelkie próby wyłudzeń i łamania regulaminu, będą surowo karane.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button