1000 złotych bonusu powitalnego w eToto

Dla osób dołączających do społeczności eToto, bukmacher przygotował specjalną promocję. Klienci, którzy zarejestrowali konto po 1 grudnia 2018 roku, lub przed 1 grudnia 2018 roku i nie skorzystali z żadnej oferty powitalnej, mają okazję na dodatkowy zarobek.

Przedmiotem oferty promocyjnej w ramach sprzedaży premiowej ,,PROMO 1000″ jest bonus, który można otrzymać po dokonaniu wpłaty na co najmniej 1 złotych na wirtualne konto gracza. Wzięcie udziału w akcji uprawnia uczestnika do otrzymania bonusów:

  • 200% depozytu do kwoty maksymalnej 100 złotych (obowiązuje przy pierwszej wpłacie)
  • 100% depozytu do kwoty 900 złotych (obowiązuje przy drugiej wpłacie)

By w pełni korzystać z otrzymanego bonusu, należy obrócić nim w ciągu 30 dni czterokrotnością depozytu i bonusu.

Rozliczenie zakładu następuje pod kilkoma, łącznie spełnionymi, warunkami:

  • zdarzenia przedmeczowe lub live
  • zakłady pojedyncze o kusie 2.20, bądź wielokrotne o łącznym kursie zakładu 2.20 (minimalny kurs zdarzenia na kuponie wielokrotnym to 1.30)
  • rozliczenie zakładu (wygrana/przegrana)

Organizator zastrzega, że środki pochodzące z bonusu nie stanowi wygranej, lub jej ekwiwalentu w zakładzie bukmacherski.

Łączna, maksymalna kwota bonusu, jaka przypada na jednego gracza w ramach ,,PROMO 1000″, wynosi 1000 złotych.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button