Zakłady na e-sport – jak to robić?

Typowanie zakładów na e-sport nie jest proste, jednakże na nich można sporo zarobić. Jednakże sporo graczy nie wie jak to robić, nie ma pojęcia również jak typować zakłady odpowiednio, dlatego też, przedstawimy wam to w dzisiejszym poradniku!

Zakłady na e-sport – jak to robić?

Co mają typy e-sportowe do doświadczenia w grach?

 A no mniej więcej tyle, że bez tego nie będziemy w stanie poprawnie typować zakładów na e-sport. Tak jak w e-sporcie, wszyscy wiemy, iż sport to zdrowie i nie jest to jedynie pusty slogan, ale prawda, która warto wziąć pod uwagę planując swoje ,,ćwiczenia” przed komputerem. Nie tylko dorośli powinni uprawiać sport, również dzieci, które nierzadko spędzają przed komputerem kilka godzin dziennie, a ich jedyny kontakt z ruchem ogranicza się do lekcji wychowania fizycznego w szkole.

sts online bonus bez depozytu
29 PLN za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Dzięki rywalizacji w grach i chęci osiągania coraz lepszych wyników, człowiek uczy się także wytrwałości oraz wie, że nie odniesie sukcesu bez ciężkiej pracy i wysiłku. Jest to szalenie istotne dla prawidłowego kształtowania charakteru i z pewnością przełoży się na jego zachowanie w dorosłym życiu. Zwłaszcza jeśli jego aktywność oparta jest na zajęciach grupowych, gdzie poznaje zasady fair play oraz wzajemnej pomocy kolegom i koleżankom w drużynie. Warto pamiętać, iż doświadczenia i nawyki zdobyte za młodu, kształtują dorosłego człowieka, a znajomości nawiązane w trakcie zawodów e-sportowych, czy wspólnych treningów często zostają na całe życie, dlatego powinnyśmy zachęcać dzieci do grania już od najmłodszych lat, bądź też będą kluczowe przy obstawianiu zakładów na e-sport.

Pamiętaj że dobrzy typerzy też przegrywają

Jeden z najczęściej słyszanych mitów na temat zakładów e-sportowych to ten, który mówi że podobno ,,dobrzy gracze nie przegrywają”. Co jest oczywiście totalną bzdurą, każdy przegrywa, szkopuł jednak w tym, że dobry gracz od słabego różni się jedynie tym, że po prostu przegrywa rzadziej. A jeśli już przegra, stara się wyciągnąć z tego jak najwięcej wniosków, aby nie popełnić tego samego błędu dwa razy. Nie oszukujmy się, jeszcze taki się nie urodził, co by nie przegrał. Z powodu tego strachu mało który gracz podejmie „ryzyko” potencjalnej wygranej z obawy przed właśnie straceniem postawionych środków. Niestety, ale istnieje coś takiego jak szczęście oraz losowość w sporcie, przez co nikt nigdy tak naprawdę nie może być pewien co do wyników obstawionego meczu lub zawodów. Tak więc uważanie, że najlepszą strategią jest unikanie przegranych, jest po prostu błędne.

Jakie tytuły możemy obstawiać u bukmacherów?

Jednym z najbardziej popularnych tytułów na świecie jest aktualnie League of Legends, bądź CS: GO. Jeśli dopiero zaczynamy przygodę z obstawianiem e-sportu warto przejrzeć bukmacherskie bonusy na start. Należy też sprawdzić, który bukmacher ma najlepszą ofertę na e-sport i przeanalizować ofertę zakładów. Dobrym pomysłem jest otwarcie kilku kont u różnych bukmacherów i przetestowanie, który z nich nam najbardziej odpowiada. W ten sposób uda nam się także zgarnąć bonusy za rejestrację, które później będziemy mogli wykorzystać w naszych typach e-sportowych.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher online

Polski bukmacher internetowy Noblebet jako nowe zakłady bukmacherskie w Polsce oferuje darmowe bonusy i promocje. Zakłady bez ryzyka, freebety to w Noblebet promocje, które otrzymasz bezpłatnie.

Zakłady sportowe online

Back to top button