Turniej Czterech Skoczni: typy analityków TOTALbet


W nadchodzącym Turnieju Czterech Skoczni to Ryoyu Kobayashi wydaje się być zdecydowanym faworytem do zwycięstwa. Nadchodząca, 67 edycja turnieju to szansa na świetny występ dwóch Polaków. Z typów TOTALbet wynika, że to Kamil Stoch i Piotr Żyła mają największe szanse na pokonanie Kobayashiego.

Na niestrudzonego Japończyka, który od początku sezonu prezentuje doskonały poziom i z siedmiu rozegranych konkursów indywidualnych wygrał aż cztery, ustalono kurs 1.9.

Turniej Czterech Skoczni: Polacy tuż za Japończykiem

Podium klasyfikacji generalnej Pucharu Świata wygląda następująco:

  1. Ryoyu Kobayashi
  2. Piotr Żyła
  3. Kamil Stoch

Według analityków, większe szanse na sukces ma Kamil Stoch. Za każdą złotówkę postawioną na zeszłorocznego zwycięzcę Turnieju Czterech Skoczni, można zdobyć 4,05 PLN. Triumf Żyły będzie gratyfikowany wyższa kwotą. Za wytypowanie go jako zwycięzcy, zarobimy 8,60 PLN.

Poza Polakami, w walce o podium będą się również liczyć Robert Johansson (kurs na zwycięstwo 22.50 PLN), Johann Andre Forfang (kurs na wygraną 21 PLN), oraz Karl Geiger (kurs na poziomie 22.50 PLN). Wysoki kurs ustalono również dla Dawida Kubackiego (36.5 PLN).

Przed rozpoczęciem sezonu, większość analityków skłaniała się ku Kamilu Stochowi, jaki jako zwycięzcy Turnieju Czterech Skoczni. Kurs na jego wygraną wynosił w TOTALbet 2.0 PLN.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button