STS zwraca środki za jeden z czterech kuponów

Gracze, którzy w STS spełnią warunki obstawienia czterech kuponów, otrzymają 11 złotych zwrotu na konto bonusowe. 4 obstawione kupony to jeden zakład za darmo!

bonus w sts
STS zwraca środki na jeden z czterech kuponów

Wzięcie udziału w promocji jest bardzo proste. Wystarczy spełnić trzy banalne warunki, by zakwalifikować się do bonusu od STS.

Jak otrzymać zwrot za kupon w STS?
💰💰💰

  1. Zagrać kupon za dokładnie 11 złotych.
  2. Obstawić co najmniej jeden zakład na zdarzenie z oferty NA ŻYWO.
  3. Zawrzeć minimum jeden zakład za pośrednictwem aplikacji STS (bukmacher umożliwia typowanie również poza swoją stroną internetową!).

Spełnienie powyższych warunków gwarantuje zwrot 11 złotych (czyli ekstra kasa za jeden z czterech kuponów) na konto bonusowe. W promocji można brać udział co tydzień.

W akcji bonusowej może wziąć udział każdy gracz, posiadający aktywne konto u legalnego bukmachera STS.

Ekstra kasy nie otrzymają użytkownicy, którzy postawią zakłady z Hitu Dnia, Superoferty, MaxiKombi, STS Bezpieczny. Nie biorą udziału w zabawie również typerzy, których kupony zostały anulowane, oraz przy użyciu Cash-out.

sts bonusy za drmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

STS zwraca środki w terminie do 5 dni od dnia zakończenia etapu. Cała promocja trwa od 19 sierpnia do odwołania.

Wypłata bonusu

Wypłacenie bonusu możliwe jest pod warunkiem zawarcia i popranego wytypowania samodzielnie wybranych kuponów (bez Hitu Dnia) za łączną kwotę co najmniej trzykrotności bonusu po kursie nie mniej, niż 1,91.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button