Skoki narciarskie z Totalbet – zakład bez ryzyka do 50 PLN

Dziś rozpoczęły się kwalifikacje do kolejnej edycji skoków narciarskich. Z tej okazji, legalny bukmacher Totalbet przygotował dla swoich użytkowników wyjątkową promocję. Zakład bez ryzyka to coś, co ucieszy nawet najbardziej zapobiegawczych fanów typowania!

Skoki narciarskie z Totalbet - zakład bez ryzyka do 50 PLN
Skoki narciarskie z Totalbet – zakład bez ryzyka do 50 PLN

Aktualna promocja w Totalbet dotyczy oferty skoków narciarskich, rozgrywanych w okresie od 21 do 24 listopada 2019 roku, czyli w nadchodzący weekend. Organizator akcji oferuje 100% zwrotu stawki kuponu w razie niepowodzenia jednego zdarzenia.

Obstawianie na www.Totalbet.pl jest obecnie zupełnie bezpieczne. O tym, jak grać, by móc liczyć na ewentualny zwrot przegranego zakładu, można przeczytać poniżej.

Zakład bez ryzyka do 50 PLN

Gracze, którzy obstawią w Totalbet kupon z co najmniej 4 zdarzeniami z oferty skoków narciarskich, otrzymają zakład bez ryzyka. W zabawie biorą udział wydarzenia sportowe, rozgrywane między 21 a 24 listopada 2019 roku.

Minimalny kurs kuponu został ustalony na poziomie:

  • 1,20 (pojedynczego zdarzenia)
  • 2,00 (łączny)

Na duży plus należy zapisać fakt, że organizator bonusu nie ustalił minimalnej stawki zakładu, dzięki czemu wszyscy gracze (zarówno ci grający za duże stawki, jak i ci oszczędni) mają szanse na ekstra kasę.

Wydarzenia biorące udział w kuponie, muszą zakończyć się maksymalnie do 2 w nocy w dniu 25 listopada 2019 roku.

sts bonus bez wpłaty
Bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacher Totalbet wskazał dwie sytuacje, w których kupon nie zostanie zakwalifikowany do akcji promocyjnej. Dotyczy to kuponów:

  • specjalnych – np. Total Hit, Total Boost,
  • w których nawet 1 zdarzenie rozliczono jako zwrot, sprawiają, że ostateczna liczna rozliczonych zdarzeń zmniejszy się poniżej 3

Jak wypłacić bonus za skoki narciarskie w Totalbet?

Obrócenie bonusem jest konieczne, jeżeli użytkownik chce wypłacić środki z konta bonusowego. Oto kilka warunków, jakie musi spełnić zagranie nagrodą:

  • jednokrotny obrót
  • co najmniej 4 zdarzenia na kuponie
  • łączny kurs co najmniej 2,00
  • kurs pojedynczego zdarzenia nie niższy, niż 1,20

Na jednego gracza przypada tylko jeden kupon. Do promocji kwalifikuje się pierwszy zakład, spełniający wszystkie powyższe przesłanki.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button