Ranking bukmacherski 2021

Jakiego bukmachera internetowego wybrać na start? Sporo osób zadaje sobie to pytanie. Nie da się ukryć, że takie zagadnienia są szczególnie istotne teraz. Wszak mamy Euro 2020. Z okazji tej imprezy sporo osób chce się zarejestrować, by obstawiać spotkania w ramach tego futbolowego święta. Aby dowiedzieć się, gdzie warto założyć konto, należy korzystać z profesjonalnych rankingów. Poniżej znajduje się zaś jeden z nich.

Gdzie się warto zarejestrować?

Na pierwszym miejscu rankingu znajduje się LVBET.pl. Klienci doceniają zaś rozmaite zalety tego buka. Jest to na pewno fakt, że rejestracja na lvbet.pl jest całkowicie legalna. Możesz tam zatem śmiało grać i (mamy nadzieję) wygrywać spore sumy pieniędzy. Na drugim miejscu w rankingu znajduje się Noblebet. To sprawdzony i polecany bukmacher przez zawodowców. Czy można zaś oczekiwać lepszej rekomendacji? Gdzie jeszcze warto się zarejestrować? W naszym rankingu na trzecim miejscu znajduje się STS. To firma działająca w branży już od 1997 roku.

Czym cechują się najlepsi w tym momencie bukmacherzy online?

Wiesz już, jak przedstawia się dokładnie podium naszego rankingu. Teraz czas na więcej konkretów. Dlaczego właśnie te firmy są polecane w pierwszej kolejności do rejestracji? Chcesz założyć konto na lvbet.pl? Pod wieloma względami będzie to bardzo dobra decyzja. Wszak dzięki temu możesz zainkasować atrakcyjny bonus powitalny. Wynosi on zaś 3333 PLN. Jak zdobyć te właśnie pieniądze? Musisz się tylko zarejestrować i wpłacać depozyty. Przy pierwszym otrzymasz maksymalnie 2000 PLN. Przy drugim połowę z tej kwoty, a przy trzecim masz sposobność skorzystać z zakładu bez ryzyka (do kwoty 333 PLN). Na co jeszcze mogą liczyć nowi Klienci? To bonus bez depozytu. W tym wypadku za zarejestrowanie konta otrzymasz 20 PLN.

Na drugim miejscu znajduje się strona internetowa Noblebet.pl. Dlaczego warto tam założyć konto? Z kilku względów. Tak samo, jak LV BET, tutaj także mamy do czynienia z bukmacherem w 100% legalnym. Co do tego nie musisz mieć zatem żadnych obaw. W przypadku tej firmy hazardowej masz okazję zgarnąć atrakcyjny bonus. Wynosi on 2000 PLN. Jeśli zrobisz pierwszy depozyt, to możesz zainkasować 100% do 1200 PLN. Przy drugiej wpłacie masz sposobność zgarnąć nawet 600 PLN. Z kolei trzecia wpłata to okazja do użycia bonusu 100% do 200 PLN (na sporty wirtualne). Warto dodać, że LV BET oraz Noblebet.pl to bukmacherzy, gdzie przez pewien czas po rejestracji… można grać bez podatku. W tej pierwszej firmie są to dwa tygodnie. Z kolei w Noblebet nie musisz płacić podatku przez 30 dni.

Dobrym wyborem jest także STS? Dlaczego? To legalna firma hazardowa. Warto wiedzieć, że ten podmiot też gwarantuje hojny bonus na start. Możesz bowiem zgarnąć 100% do kwoty 1200 PLN.

Podsumowanie

Gdzie w tym momencie najbardziej opłaca się typować? Na pierwszym miejscu jest LV BET. M.in. dlatego, że na start możesz zainkasować nawet… 3333 PLN. Na drugiej lokacie naszego rankingu znajduje się Noblebet, a podium zamyka STS.

Bukmacher

Bukmacher od lat dostarcza nam nowych newsów na temat promocji i bonusów do sportowych zakładów bukmacherskich. Opisuje tylko legalnych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenia na dzialalność hazardową.

Zakłady sportowe online

Back to top button