Promocje bukmacherskie 2019

Zamierzasz zacząć przygodę z zakładami bukmacherskimi, ale nie wiesz, jaka oferta będzie dla Ciebie najlepsza? Na pewno trudno narzekać na wybór (a to skutkuje walką o przyciąganie klientów). Poza tym rzeczywistość przedstawia się tak, że firmy raczej kładą nacisk na promocje skierowane do nowych klientów (wychodząc z założenia, że starzy klienci nie odejdą).

promocje bukmacherskie
Gdzie najlepsze w Polsce promocje bukmacherskie?

Promocje legalnych bukmacherów

Takie podejście jest bez wątpienia w pewnym stopniu zrozumiałe. Naturalnie nie wolno jednak zapominać, że lekceważenie klientów może przynieść bardzo przykry efekt. Skoro mowa o zakładach bukmacherskich, wypada też mieć wiedzieć, iż nie wszystkie firmy działają w sposób zgodny z obowiązującym w naszym kraju prawem.

Nie pozostaje więc nic innego, jak zadać pytanie, po czym poznać, że firma działa legalnie? W zasadzie wszystko sprowadza się do uzyskania zezwolenia wydawanego przez Ministerstwo Finansów. Można też powiedzieć, że legalna działalność wiąże się z odprowadzaniem podatków.

sts bonusy za drmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Warto też odnieść się do tego, że podatek można wykorzystać do promocji. Dla osób nie interesujących się zakładami bukmacherskimi brzmi to może dość dziwnie, ale prawda jest taka, że jest prosty sposób na połączenie podatku i promocji (oczywiście legalny).

Mówiąc wprost – świetnym przykładem jest ogłoszenie gry bez podatku, takie promocje bukmacherskie są najbardziej atrakcyjne. Ktoś może zaraz zapytać, jak to bez podatku skoro legalnie funkcjonująca działalność musi odprowadzać podatki? Odpowiedź jest jednak prosta – wystarczy, żeby bukmacher płacił podatki ze swoich pieniędzy.

Dobrze jeszcze wspomnieć, że niejednokrotnie mówi się też o bezpiecznym kuponie. Nie ma co ukrywać, że wszelkie słowa na temat bezpiecznego kuponu kojarzą się z kłamstwem. W największym skrócie – bezpieczny kupon polega na tym, że w przypadku przegranej jest zwrot stawki, niemniej stawka zawsze albo prawie zawsze zwracana jest w formie bonusu bukmacherskiego. Nie trzeba dodawać, że bonus to w każdej sytuacji pewne ryzyko (można dysponować pieniędzmi dopiero wtedy, gdy bonus zostanie odpowiednią ilość razy obrócony).

Bukmacher

Bukmacher od lat dostarcza nam nowych newsów na temat promocji i bonusów do sportowych zakładów bukmacherskich. Opisuje tylko legalnych bukmacherów, którzy posiadają zezwolenia na dzialalność hazardową.

Zakłady sportowe online

Back to top button