Poradnik bukmacherski – jak grać u buka?

Granie u bukmachera jest ogólnie tematem dość złożonym – choć też wiele zależy od tego, co chcesz tak naprawdę osiągnąć – czy masz ochotę tylko się emocjonować, czy też chcesz na tym zarabiać. Jednakże nieważne czy wybierzesz pierwszą, czy drugą opcję, mamy dla ciebie kilka porad, które na pewno pomogą ci wygrać zakłady u bukmachera!

Poradnik bukmacherski – jak grać u buka?

Zacznij od sumy, którą będziesz przeznaczał co miesiąc na grę

Warto określić już na samym początku, za ile będziesz obstawiał zakłady bukmacherskie co miesiąc. Należy na to przeznaczyć budżet, aby nie obciążać naszych rachunków i finansów. Należy bowiem pamiętać, że nie każdy zakład można wygrać, więc w pewnym sensie jest to loteria, zwłaszcza jeśli jesteśmy początkującymi i nie znamy się na analizie sportowej. Najlepiej jest przeznaczyć około 50 zł na start, I pilnować tej kwoty, aby jej nigdy nie przekroczyć – w miarę zwiększania się liczby twoich wygranych – możesz tą kwotę powiększać.

sts online bonus bez depozytu
29 PLN za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Naucz się odrzucania zakładów

Pamiętaj też, aby pomijać zakłady, które nie przyniosą ci zysku. Ponadto nie stawiaj dwóch lub więcej zakładów na jednym kuponie i nie stawiaj tego samego zakładu na wielu kuponach, w przeciwnym razie Twoje szanse na wygraną zostaną zmniejszone. Jako gracz powinieneś także przetestować swój system przewidywania. Robiąc to, nie szukaj złych zależności, ponieważ mogą one przesłaniać te ważniejsze schematy. Wracając jednak do tematu, aby obstawiać zakłady bukmacherskie poprawnie, musisz wiedzieć, które zakłady ci się nie opłacą, a które śmiało możesz obstawić.

Nigdy się nie odgrywaj

Odgrywanie się na zakładach to jedno z najgorszych błędów, jakie można popełnić. W końcu to jest jeden z głównych powodów, dla których tyle graczy zakładów bukmacherskich się od tego uzależnia. Pamiętaj, że w tej branży nie ma rzeczy niemożliwych, więc każdy zespół może dziś wygrać. Dlatego jeśli przegrasz, nie graj. Nie ma gorszego sposobu na zarządzanie funduszami niż kontynuowanie zakładów i powrót do formy dzień po przegranej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeśli chcesz się bawić

Z drugiej strony, jeśli wybierasz zabawę oraz emocję, to od razu powinieneś wyrzucić myśl o tym, że uda ci się coś wygrać za okno. Niestety, ale bez bawienia się w analizę, przewidywanie oraz bez zdobywania doświadczenia na zakładach bukmacherskich – raczej nie masz co liczyć na to, że uda ci się wygrać. Z resztą jeśli jednak chciałbyś zarabiać na zakładach, to musisz wiedzieć to, żeby nie obstawiać zakładów na te najbardziej znane sporty, ponieważ to właśnie na nich szansa na wygraną jest bardzo niewielka – w końcu to właśnie z racji ich popularności bukmacher przypisuje najlepszych analityków – żeby nie stracić na tym. W przypadku sportów niszowych masz o wiele większą szansę na to, aby wygrać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher online

Polski bukmacher internetowy Noblebet jako nowe zakłady bukmacherskie w Polsce oferuje darmowe bonusy i promocje. Zakłady bez ryzyka, freebety to w Noblebet promocje, które otrzymasz bezpłatnie.

Zakłady sportowe online

Back to top button