Poradnik bukmacherski – dla tych, co dopiero zaczynają z zakładami online

To zrozumiałe, że początki są trudne. Niestety, ale jeśli ktoś chce się rozwinąć, to musi zdać sobie sprawę z tego, że trzeba jakoś zacząć, I dążyć w tym kierunku. Dlatego też dziś mamy dla was najlepsze porady, które mogą wam pomóc w tym, aby zacząć swoją drogę w tym kierunku, aby zostać dobrym graczem zakładów bukmacherskich.

Poradnik bukmacherski – dla tych, co dopiero zaczynają z zakładami online

Zacznij od postawienia pierwszego zakładu

To może wydawać się trochę niezbyt poważne, prawda? W końcu nic nie wiesz o zakładach, o bukmacherach, czy o całej reszcie. Dlatego też w dużym skrócie – STS, Fortuna, Betclic – najlepsi legalni bukmacherzy w kraju. Kurs – im niższy, tym większa szansa (według bukmachera) że taki akurat będzie wynik – im wyższy, tym mniej realne, że takie coś się wydarzy. Do wyboru masz dwie lokalizacje – internet bądź stacjonarny punkt bukmacherski – gdzie możesz obstawiać swój zakład. Na starcie lepiej będzie, jeśli po prostu pójdziesz do stacjonarnego punktu, bo w tym wypadku będziesz mógł po prostu obstawić bez rejestracji. Postaw zakład pojedynczy (na pojedyncze zdarzenie) na dowolny, wybrany przez ciebie sport (chociaż wiele osób tak naprawdę zaczyna od piłki nożnej). Potem obserwuj, czy ci się udało, czy też nie. Jeśli zdecydujesz się, że chcesz jednak dalej obstawiać, I emocje podczas obstawiania ci się podobają, to wtedy dopiero myśl o rejestracji online u bukmachera.

sts online bonus bez depozytu
29 PLN za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Zakłady online u bukmacherów

Jeśli chodzi o rejestrację u bukmachera online – to najpierw warto jest wybrać takiego, który znajduje się na topie w rankingu bukmacherów. Dlaczego? To proste, ponieważ w ten sposób bardzo łatwo będzie wybrać odpowiedniego dla nas, nie mówiąc już o tym, że najlepiej będzie, jak wybierzesz takiego, który ma najniższą marżę bukmacherską – czyli pobiera najmniej z twojej wygranej. Warto sobie o tym powiedzieć, dlatego też następny akapit przeznaczymy właśnie na to.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Podatki – czyli ile zostanie ci z wygranej po ,,podatku od wzbogacenia”

Niestety, ale w Polsce nie ma tak fajnie – nawet jeśli wygrasz coś na loterii, to musisz zapłacić podatek. W wypadku podatku od zakładów bukmacherskich jest to 12% od każdego zakładu – który postawiłeś. Bukmacherzy na dodatek przerzucają ten podatek na graczy, więc nie licz, że uda ci się od tego wymigać. Jak to wygląda w praktyce? A mniej więcej tak, że dajmy na to, postawisz 10zł na zakładzie u bukmachera. Następnie uda ci się wygrać 100zł, bo grałeś po wysokim kursie. Bukmacher odbierze ci z twojej wygranej (jako marża bukmacherska) do około 8% (najwyższe marże) a dodatkowo 12% na rzecz podatku. Więc musisz liczyć się z tym, że wygrana ,,na czysto, będzie wynosiła około 70zł, ponieważ 10 zainwestowałeś, a plus minus 20zł zostanie odebrane ci na rzecz podatków I marży bukmacherskiej. Dlatego też zwracaj uwagę na to, co typujesz, I postaraj się nie grać po jakichś wyjątkowo niskich kursach – bo to ci się nie opłaci.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher online

Polski bukmacher internetowy Noblebet jako nowe zakłady bukmacherskie w Polsce oferuje darmowe bonusy i promocje. Zakłady bez ryzyka, freebety to w Noblebet promocje, które otrzymasz bezpłatnie.

Zakłady sportowe online

Back to top button