Obstawianie e-sportów – jak to wygląda?

Typowanie zakładów na e-sport jeszcze kilka lat temu wzbudzało naprawdę wiele mieszanych uczuć, z racji tego że ta gałąź zakładów nie była jeszcze aż tak bardzo rozwinięta, aby tak naprawdę coś sensownego z tego wywnioskować. Jednakże jest już rok 2020 – jak więc wygląda obstawianie e-sportów w dzisiejszych czasach?

Obstawianie e-sportów – jak to wygląda?

Jak wygląda obstawianie e-sportów?

Otóż obstawianie e-sportów nie różni się niczym od przewidywania zawodów w tradycyjnych dyscyplinach. Wybieramy naszą ulubioną drużynę e-sportową, ustalamy cenę danego zakładu i akceptujemy kupon do realizacji. Możemy postawić na jedno wydarzenie lub wybrać też akumulator, dzięki czemu możemy obstawiać wiele gier naraz na jednym kuponie. Oczywiście ta druga opcja jest bardziej opłacalna, ale też trudno na niej zrealizować jakiś zakład do końca. Musimy jednak pamiętać, że gry komputerowe jako sport są bardzo dynamiczne w rozwoju – i tak naprawdę z powodu koronawirusa oglądalność e-sportu w tym roku była po prostu rekordowa.

Kim są fani e-sportów?

Dla młodych ludzi na porządku dziennym są gry online i rozmowa o ulubionej drużynie e-sportowej. Wielu młodych ludzi często ogląda profesjonalne mecze e-sportowe, a nawet stara się stać w przyszłości jednym z nich. Część z tych osób jest również związana z rynkiem e-sportowym już jako dorośli, czyli przewidują wyniki ulubionej drużyny e-sportowej u swojego wybranego bukmachera. Popularność e-sportu w ostatnim czasie gwałtownie wzrosła i nie dziwi fakt, że bukmacherzy coraz częściej wykorzystują gry zakłady e-sportowe do wzbogacania swoich usług. Profesjonalne gry wciąż budzą kontrowersje, zwłaszcza gdy uważa się je za równoprawne do dzisiejszych tradycyjnych sportów.

sts online bonus bez depozytu
29 PLN za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

U kogo warto jest obstawiać e-sport?

Otóż jak zapewne większość z was wie, to STS postanowił podjąć dalsze kroki w celu świadczenia klientom odrębnych usług związanych z e-sportem. Oprócz odrębnej zakładki na e-sporty u legalnego bukmachera STS istnieje również duża baza danych statystycznych, która jest zwykle niezbędna do dogłębnej analizy przed obstawieniem danego wydarzenia. U STS e-sport można również oglądać na żywo, oraz czytać najświeższe informacje z dziedziny e-sportu. Co ciekawe reszta najlepszych bukmacherów nie zasypuje gruszek w popiele, bo oni też są coraz bardziej zainteresowani e-sportem. Coraz częściej organizowane są promocje na zawody e-sportowe, dodatkowe środki na koncie na zakłady na gry komputerowe i wiele innych bonusów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Pamiętaj!

Wybierając bukmachera do obstawiania e-sportów, upewnij się, że posiada on ważną licencję na zakłady. Nielegalni bukmacherzy nie mają prawa organizować zakładów w Polsce, a gra u nielegalnych bukmacherów jest surowo zabroniona i może spowodować poważne konsekwencje prawne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher online

Polski bukmacher internetowy Noblebet jako nowe zakłady bukmacherskie w Polsce oferuje darmowe bonusy i promocje. Zakłady bez ryzyka, freebety to w Noblebet promocje, które otrzymasz bezpłatnie.

Zakłady sportowe online

Back to top button