Nocne Granie w eToto

Gracze, którzy posiadają konto w eToto, mogą wziąć udział w Nocnym Graniu, czyli promocji skierowanej do użytkowników lubiących siedzieć po nocach i obstawiać kupony.

Promocja obowiązuje na zakłady pojedyncze, które spełniają określone warunki. 23:59 31 sierpnia 2018 to data początkowa obowiązywania Sprzedaży Premiowej. Akcja trwa do odwołania.

Nocne Granie w eToto

By wziąć udział w zabawie, należy obstawić kupon na kwotę co najmniej 100 złotych (uwaga! freebety nie są brane pod uwagę!) na wydarzenie z oferty live po minimalnym kursie całkowitym zakładu 1.95.

Premia zostanie naliczona pod warunkiem postawienia zakładu na wydarzenia z lig: NFL, MLS, NHL, NBA, oraz MLB. Warunkiem otrzymania nagrody, jest rozliczenie kuponu jako przegranego.

Gracze, którzy spełnią powyższe warunki, otrzymają nagrodę w postaci freebetów o wartości 50 złotych. Sposobem na odebranie nagrody jest zatwierdzenie kuponu. Organizator zastrzega sobie przypisanie prezentu w ciągu 72 godzin od chwili dokonania zgłoszenia.

200 złotych bonusu na Trzech Króli od Forbet

Otrzymany podarunek (freebet), będzie uprawniał gracza do postawienia darmowego zakładu. Jeżeli postawiony za freebety kupon wygra, kwota wygranej zostanie pomniejszona o wartość freebetu.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button
Close