Nocne Granie w eToto

Gracze, którzy posiadają konto w eToto, mogą wziąć udział w Nocnym Graniu, czyli promocji skierowanej do użytkowników lubiących siedzieć po nocach i obstawiać kupony.

Promocja obowiązuje na zakłady pojedyncze, które spełniają określone warunki. 23:59 31 sierpnia 2018 to data początkowa obowiązywania Sprzedaży Premiowej. Akcja trwa do odwołania.

Nocne Granie w eToto

By wziąć udział w zabawie, należy obstawić kupon na kwotę co najmniej 100 złotych (uwaga! freebety nie są brane pod uwagę!) na wydarzenie z oferty live po minimalnym kursie całkowitym zakładu 1.95.

Premia zostanie naliczona pod warunkiem postawienia zakładu na wydarzenia z lig: NFL, MLS, NHL, NBA, oraz MLB. Warunkiem otrzymania nagrody, jest rozliczenie kuponu jako przegranego.

Gracze, którzy spełnią powyższe warunki, otrzymają nagrodę w postaci freebetów o wartości 50 złotych. Sposobem na odebranie nagrody jest zatwierdzenie kuponu. Organizator zastrzega sobie przypisanie prezentu w ciągu 72 godzin od chwili dokonania zgłoszenia.

Otrzymany podarunek (freebet), będzie uprawniał gracza do postawienia darmowego zakładu. Jeżeli postawiony za freebety kupon wygra, kwota wygranej zostanie pomniejszona o wartość freebetu.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button