Najczęstsze błędy, przez które przegrywasz swój zakład

W zakładach sportowych ważna jest nie tylko wiedza sportowa, ale także doświadczenie. Zwykle po przegranym zakładzie większość graczy analizuje co poszło nie tak, więc wyciągniecie wniosków z własnych porażek to dobry krok w kierunku tego, aby lepiej obstawiać swoje zakłady. Jednakże dziś przestawimy ci kilka typowych błędów, które większość graczy popełnia przy obstawianiu swoich zakładów!

Najczęstsze błędy, przez które przegrywasz swój zakład

Chciwość

Jednym z najczęstszych błędów popełnianych przez początkujących jest dodawanie większej liczby meczów do kuponu w celu zwiększenia możliwych wygranych. Przy okazji zapominają o tym, że każde zdarzenie trzeba analizować, więc naturalnie taki początkujący tego nie robi i zdaje się na los, a wiadomo że w bukmacherce to receptura na przegraną – a polscy bukmacherzy zwykle na to tylko czekają. Zamiast tego wybierz spotkanie, które zostało wcześniej przez ciebie przeanalizowane i trzymaj się go do momentu zakończenia zakładu.

sts online bonus bez depozytu
29 PLN za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Obstawianie ulubionych drużyn

Zdecydowanie lepiej jest unikać udziału w meczach Twoich ulubionych drużyn, np. Reprezentacji Polski. Oczywiście, że oglądanie tego typu rozgrywek może zagwarantować więcej emocji. Jednak wybierając korzystne wyniki dla zespołu, który wspieramy, zwykle nie kierujemy się zdrowym rozsądkiem, co znacznie zmniejsza nasze szanse na sukces. Należy o tym pamiętać, zwłaszcza gdy inwestujemy więcej pieniędzy w dany zakład.

Odgrywasz się

W przypadku porażki tracimy panowanie nad sobą i dlatego nie możemy poprawnie przeanalizować następnej gry. Zwykle prowadzi to do frustracji i późniejszej straty. Dlatego zamiast obstawiać pod znaną nam presją, lepiej zrobić sobie przerwę, najlepiej kilkudniową, a potem skupić się na grze. W ten sposób mamy pewność, że będziemy obstawiać z czystą głową, oraz będziemy ,,gotowi” na sukces.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Przeginanie z kasą

Chociaż granie u legalnych bukmacherów to dobry sposób na rozrywkę, jednakże mimo wszystko gry losowe są bardzo niebezpieczne. Dlatego musisz pamiętać, aby grać w sposób odpowiedzialny. Jeśli pomimo kolejnych niepowodzeń nadal próbujesz grać w gry, inwestując coraz więcej pieniędzy, oznacza to, że prawdopodobnie powinieneś poszukać pomocy eksperta, ponieważ jesteś już tylko o krok od uzależnienia się od zakładów bukmacherskich, a to nigdy nie jest dobre. W końcu granie na zakładach losowych może poważnie zaszkodzić twoim finansom. Dlatego też postaraj się przeznaczyć sobie każdego miesiąca określoną kwotę na zakłady – i się tego trzymaj!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher online

Polski bukmacher internetowy Noblebet jako nowe zakłady bukmacherskie w Polsce oferuje darmowe bonusy i promocje. Zakłady bez ryzyka, freebety to w Noblebet promocje, które otrzymasz bezpłatnie.

Zakłady sportowe online

Back to top button