Konto tymczasowe dla nowych graczy Fortuny

O tym, że proces zakładania konta w Fortunie jest prosty, nie trzeba nikomu mówić. Od teraz jednak rejestracja użytkownika staje się jeszcze prostsza. Nowi klienci, chcący skorzystać z oferty bukmachera, mogą założyć konto tymczasowe i natychmiastowo dokonywać wybranych przez siebie zakładów.

Zarejestrowanie się w Fortunie jest banalne. Wystarczy poświęcić mniej niż minutę, by ukończyć cały proces. Tworzenie konta użytkownika polega na podaniu podstawowych danych osobowych, bez konieczności wysyłania skanów dokumentów, czy osobistego stawiennictwa w celu weryfikacji tożsamości.

Wypełnienie prostego formularza rejestracyjnego daje możliwość założenia konta tymczasowego, pozwalającego na wpłacanie środków na iKonto gracza i zawieranie dowolnych zakładów.

Konto tymczasowe dla nowych graczy Fortuny

Konto tymczasowe jest ograniczone czasowo. Traci ważność po upłynięciu 28 dni od chwili utworzenia profilu.

Użytkownicy, którzy chcą zmienić status swojego konta z tymczasowego na klasyczne – stałe, muszą przesłać skan dowodu osobistego, uzupełnić brakujące dane osobowe i wskazać limity.

Dla nowych graczy z kontem tymczasowym, Fortuna przygotowała bonus powitalny 100% od wkładu, oraz zakład bez ryzyka.

Ograniczeniem konta tymczasowego jest limit wysokości wygranej. Na jednym kuponie można wygrać maksymalnie 2279,99 PLN, a najwyższy depozyt ustalony zostaje na poziomie 5000 PLN. Dodatkowym motywatorem do zmiany statusu konta jest brak możliwości wypłaty środków posiadanych na koncie gracza w ramach konta tymczasowego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button