Kompendium bukmacherskie – czyli jak obstawiać zakłady u bukmachera

Zapewne skoro trafiłeś na ten artykuł, to zastanawiasz się, w jaki sposób najlepiej grać u bukmachera. Otóż dobrze trafiłeś, ponieważ mamy na to odpowiedź! Dzisiaj dowiesz się, w jaki sposób możesz obstawiać zakłady u buka – i wygrywać!

Kompendium bukmacherskie – czyli jak obstawiać zakłady u bukmachera

Na samym początku typuj zakłady!

Nie da się ukryć, że typowanie zakładów często może ci pomóc wygrywać późniejsze zakłady, z racji tego że tak naprawdę jest to nauka wyszukiwania błędów bukmacherów. Nie jest to oczywiście łatwe, i tak naprawdę dopiero za którymś razem dowiesz się, w jaki sposób robi się to dobrze. Otóż typowanie zakładów bukmacherskich polega mniej więcej na tym samym, co obstawianie, ale z tą różnicą, że nie wpłacasz żadnych depozytów. Może wydawać się to mniej ekscytujące, ale na pewno jest to cały czas lepsze od przegrywania z bukmacherem raz za razem, czyż nie?

sts online bonus bez depozytu
29 PLN za darmo w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Analiza bukmacherska

Niestety wielu graczy ignoruje analizę zakładów sportowych. Najczęstszymi przyczynami takiego stanu rzeczy jest brak wiedzy na temat tego, jak przeprowadzić tego typu analizę, utrata przytomności lub pośpiech. Ale czasami nawet nie zdajemy sobie sprawy, że przeprowadziliśmy krótką analizę zakładów, na przykład szybko sprawdzając kilka ostatnich wyników drużyny, na którą chcemy postawić, lub wyszukując liczbę bramek drużyny, na którą postawiliśmy. Niemniej jednak podstawową zasadą analizy jest zrobienie tego samemu. Określ, czy możesz zaryzykować obstawianie akurat tego zakładu u legalnego bukmachera a jeśli ci się nie uda, to wyciągnij wnioski – ponieważ w rzeczywistości nic nie zastąpi twojego zdrowego rozsądku.

Wiedza jest ważna!

Znajomość sportu, na który obstawiasz, jest zdecydowanie pomocna, ale nie wystarczy, aby skutecznie obstawiać. Musisz także uczyć się i rozwijać określone umiejętności. Na początku nie musisz się martwić. Nawet jeśli chcesz być szczęśliwy, musisz wiedzieć, że wygrywanie nie jest łatwe. Zakłady sportowe są tak proste, że uzyskanie większej ilości informacji przed narażeniem środków na ryzyko przynosi wiele korzyści. Ale zanim zaczniesz, powinieneś o tym pomyśleć.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie popełniaj tych błędów

Wybieranie wielu wydarzeń sportowych na raz to częsty błąd początkujących, ale przecież nie można być ekspertem we wszystkim. Na początku każdy powinien wybrać serię ćwiczeń, z którymi miał już do czynienia. Ale to dopiero początek, bo np. podejmując zakłady piłkarskie warto ograniczyć swoje zainteresowanie do konkretnej ligi, w której się nie zgubimy. Wiele osób wpada w panikę po utracie kuponu, a następnie stawia na wyższe kursy, co automatycznie prowadzi do większych strat. Jeśli wystąpi błąd związany ze passą, przed rozpoczęciem gry spokojnie przeanalizuj wszystkie czynniki, które doprowadziły do utraty depozytu z twojego kupony – w końcu jak mówi mądre polskie przysłowie – mądry Polak po szkodzie – ty też tu bądź mądry!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher online

Polski bukmacher internetowy Noblebet jako nowe zakłady bukmacherskie w Polsce oferuje darmowe bonusy i promocje. Zakłady bez ryzyka, freebety to w Noblebet promocje, które otrzymasz bezpłatnie.

Zakłady sportowe online

Back to top button