Gwiazdkowy bonus dla graczy Forbet

17 grudnia to data, która w kalendarzu oznaczona jest jako Dzień Bez Przekleństw. By tego dnia móc świętować, trzeba trzymać się samych pozytywnych myśli. Forbet wychodzi graczom naprzeciw i oferuje gwiazdkową promocję. 

Gwiazdkowy bonus dla graczy Forbet

Gracze, którzy zagrają kuponami ze Sportów Wirtualnych po kursach o wartości co najmniej 2, z minimum 3 zdarzeniami i osiągną sukces, otrzymają gwiazdkowy podarunek. Forbet przygotował 14% bonus, obowiązujący wyłącznie w dniu 17.12 od północy do 23:59. 

Regulamin promocji:

1. Promocja obowiązuje w dniu 17.12, w godzinach 00:00-23:59

2. Promocja dotyczy jedynie kuponów zawartych na Sporty Wirtualne.

3. Kurs kuponu kuponu musi wynosić co najmniej 2.0

4. Na zakłądzie muszą znajdować się minimum 3 zdarzenia.

5. Współczynnik kuponu zmieni się automatycznie na 1.0 jeżeli na zakładzie będą zdarzenia ze Sportów Wirtualnych oraz kurs kuponu będzie wynosił minimum 2.0

6. W promocji nie biorą udziału kupony zagrane za środki bonusowe oraz zakłady systemowe.

7. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button