Granie w weekendy w eToto się opłaca!

Zdarza Ci się obstawiać w weekendy? Lubisz w sobotni wieczór postawić wszystko na jedną kartę? Świetnie się składa. eToto przygotowało promocję dla fanów weekendowego grania.

Każdy gracz, który w weekend obstawi co najmniej trzy zakłady za kwotę minimum 50 złotych każdy, niezależnie od wyniku otrzyma 50 złotych premii w środkach bonusowych.

Granie w weekendy w eToto się opłaca!

By wziąć udział w promocji, należy zapisać się do promocji jeszcze przed postawieniem kuponów. Stawiając kupony, należy spełnić wszystkie warunki promocji. Po rozliczeniu kuponu wystarczy kliknąć w pop-up i zatwierdzić środku bonusowe. Środki premiowe pojawią się na koncie gracza automatycznie w ciągu 20 minut.

W akcji biorą udział zakłady, które zostały postawione i rozliczone w weekend, ich minimalna stawka wyniosła 50 złotych każdy, minimalny kurs zakładu opiewał na 1.50, a kurs wydarzenia na zakładzie wielokrotnym – 1.20.

By móc wypłaci środki, należy obrócić bonusem sześciokrotnie:

  • na zakładach pojedynczych z kursem co najmniej 2.20
  • na zakładach wielokrotnych z kursem co najmniej 2.20 i minimum 1.30 każdy

Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button