Gra bez podatku w Betfan – do 20% więcej

Do 20% więcej oferuje legalny bukmacher Betfan za typowanie spotkań na kuponach wielokrotnych z co najmniej 2 zdarzeniami. Gra bez podatku to możliwość zgarnięcia dodatkowych środków zupełnie za darmo.

Gra bez podatku w Betfan - do 20% więcej
Gra bez podatku w Betfan – do 20% więcej

W promocji wezmą udział użytkownicy Betfan, którzy wytypują nowy kupon z co najmniej 2 zdarzeniami i będą postępować zgodnie z poniższymi warunkami.

Zasady promocji w Betfan

Do 20% więcej zdobędzie w Betfan gracz, który:

  • zagra minimum 2 zdarzenia
  • na kuponie akumulowanym
  • na www.Betfan.pl lub w aplikacji
  • po kursie kuponu minimum 2,00
  • lub kursie zdarzenia co najmniej 1,25

W sytuacji, gdy wszystkie zagrane na kuponie zdarzenia otrzymają kwalifikację do akcji promocyjnej i spełnią powyższe warunki, współczynnik zakładu zmieni się na 1. Wygrana automatycznie zwiększy się o 14 lub 20% ( w zależności od ilości obstawionych zdarzeń).

bonus betclic premia kod aktualny
bonus betclic premia kod aktualny

Do 20% ekstra w Betfan – gra bez podatku

Jeżeli gracza nie satysfakcjonuje zwiększenie wygranej o 14%, może zawalczyć o 20%. Taka premia zostanie przyznana, gdy do powyższych warunków dołącza kolejne 2 typy zdarzeń (4 zdarzenia na kuponie).

Gra w Betfan jest zupełnie bezpieczna. Korzystanie z usług tego legalnego bukmachera jest dopuszczalne i zgodne z polskim prawem.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button