Fortuna zwraca stawkę za typowanie LIVE

Tegoroczny, 67 już Turniej Czterech Skoczni zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Dzięki fantastycznej formie Ryoyu Kobayashiego i dwóch Polaków (Kamila Stocha i Piotra Żyły), zbliżające się konkursy wzbudzają w wiernych kibicach silne emocje. Z myślą o fanach skoków narciarskich, Fortuna przygotowała specjalną ofertę.

W trakcie trwania Turnieju Czterech Skoczni, gracze będą mogli typować zakłady LIVE bez ryzyka. Podczas zawodów w Oberstdorfie, Garmisch−Partenkirchen, Innsbrucku i Bischofshofen, przegrane kupony z zakładów SOLO, AKO, czy MAXIKOMBI, zostaną zwrócone.

Fortuna zwraca stawkę za typowanie LIVE

Promocja obowiązuje w dni rozgrywania czterech konkursów turniejowych ( 30 grudnia 2018 roku, 1 stycznia, 4 stycznia i 6 stycznia 2019 roku).

Warunkiem otrzymania bonusu jest postawienie kuponu LIVE o wartości co najmniej 20 złotych, zawierającego wydarzenia z oferty skoków narciarskich. Kupon, który okaże się być przegranym, otrzyma bonus 20 złotych w punktach FKP (2800 punktów).

Fortuna przypisze bonus do konta gracza do północy kolejnego dnia po rozegranym konkursie. (31 grudnia za kupony z 30 grudnia, 2 stycznia za typy z 1 stycznia, 5 stycznia za grę 4 stycznia i 7 stycznia za zabawę 6 stycznia).

Promocja nie dotyczy kuponów wygranych i zdarzeń w ramach oferty Ekspert +, Hit Dnia, czy zakładów specjalnych.

Dla jednego gracza przeznaczony jest tylko i wyłącznie jeden bonus.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button