Fortuna rozdaje bilety na Puchar Świata w Zakopanem

Turniej Czterech Skoczni to niewątpliwie jedna z najważniejszych imprez w całym sezonie Pucharu Świata w skokach narciarskich. Z myślą o typerach, którzy znajdą się w najlepszej 30-tce, Fortuna przygotowała wyjątkowe nagrody.

Fortuna rozdaje bilety na Puchar Świata w Zakopanem

Czy Kamil Stoch i Piotr Żyła staną na podium? Czy Ryoyu Kobayashi zwycięży? Czy Polakom uda się powtórzyć zeszłoroczny sukces? Jak potoczą się losy innych zawodników? Odpowiedzi na te pytania poznamy już za kilka dni. Turnieje w Niemczech i Austrii przyniosą również rozstrzygnięcie akcji ,,top 30 typerów Fortuny„. Najlepszych z najlepszych bukmacher nagrodzi między innymi biletami na zawody Pucharu Świata w Zakopanem.

Promocja obowiązuje od 30 grudnia 2018 roku do 6 stycznia 2019 roku i dotyczy tylko i wyłącznie zdarzeń z oferty prematch związanej ze skokami narciarskimi.

Wy wziąć udział w promocji, gracz musi obstawić kupon SOLO, bądź AKO o wartości co najmniej 10 złotych po minimalnym kursie zakładu 1,6.

Za pierwsze miejsce, Fortuna nagrodzi typera zaproszeniem na konkurs w ramach Pucharu Świata w Zakopanem. Miejsca 2 do 10 będą premiowane kartami przedpłaconymi do Media Markt o wartości 500 złotych. Miejsca 11-15 otrzymają trzystuzłotowy bonus w punktach FKP. Za zajęcie miejsca 16-30, gracze dostaną bonusy o wartości 200 złotych w punktach FKP.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button