Europejska Dokładka – ekstra kasa za wygrany kupon w Fortunie

Legalny bukmacher Fortuna rozdaje zdolnym typerom gratisowe środki. Za wygrany kupon, organizator przyznaje 20 PLN premii. Jest o co grać, prawda? :)

premia w fortunie
Europejska Dokładka – ekstra kasa za wygrany kupon w Fortunie

Ekstra kasa w ramach Europejskiej Dokładki to aktualna oferta promocyjna u bukmachera Fortuna. Gracze, którzy miłują się w meczach Bundesligi i La Ligi, mogą poczuć się wyjątkowo. Z myślą o nich, z okazji otwarcia pierwszej kolejki spotkań, wypłacona zostanie premia od wygranego zakładu.

Wygrany kupon w Fortunie (plus spełnienie kilku poniższych warunków), uprawnia użytkownika do odbioru 20 złotych nagrody. Jak tego dokonać?

Warunki wzięcia udziału w promocji Europejska Dokładka
🌍🌍🌍

  • obstawić kupon o wartości co najmniej 20 złotych brutto
  • na minimalną ilość zdarzeń na kuponie akumulowanym: 3
  • z co najmniej jednym spotkaniem z Bundesligi lub La Ligi
  • w ramach oferty prematch
  • na zakładach AKO i MAXIKOMBI

Bukmacher Fortuna przyzna ekstra kasę za spotkania rozegrane w dniach 16-18 sierpnia 2019 roku do godziny 23:59. Typować można na stronie www, bądź w aplikacji mobilnej.

Warto pamiętać o tym, że środki bonusowe przyznawane są w postaci punktów FKP.

bonus betfan
Bonus 3000 złotych w Betfan – kod promocyjny

Wzięcie udziału w zabawie uzależnione jest od posiadania aktywnego konta bukmacherskiego. Gracze, którzy nie są zarejestrowani w Fortunie, mogą założyć darmowe konto.

Legalny bukmacher Fortuna posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów RP, dzięki czemu działa oficjalnie i zgodnie z polskim prawem.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button