eGRANIE – zwrot połowy stawki w razie przegranej w eTOTO

Gracz, który postawi dowolny zakład za minimum 50 PLN, na wybrane zdarzenie e-sportowe i przegra, otrzyma 50% zwrotu stawki. Promocja powtarza się co tydzień.

eGRANIE - zwrot połowy stawki w razie przegranej w eTOTO
eGRANIE – zwrot połowy stawki w razie przegranej w eTOTO

Żeby wziąć udział w promocji, należy się do niej zapisać na www.eToto.pl jeszcze przed postawienie kuponów. Kolejnym krokiem jest postawienie kuponu spełniającego warunki akcji i kliknięcie pop-upu po rozliczeniu zakładu. Bonus zostanie naliczony automatycznie w ciągu 20 minut.

eGRANIE w eTOTO – zwrot do 50% stawki kuponu 😇

W zabawie eGRANIE biorą udział zakłady:

  • pojedyncze i wielokrotne,
  • postawione na dowolne wydarzenie e-sportowe,
  • minimalna stawka zakładu: 50 zł, maksymalna 40 pln
  • minimalny kurs zakładu: 1.02,
  • minimalny kurs każdego wydarzenia na zakładzie wielokrotnym: 1,02.

Do warunków obrotu bonusem należy: zagranie sześciokrotnie na zakładach pojedynczych z kursem co najmniej 2,20, wielokrotnych z kursem co najmniej 2,20 (minimum 1,30 każde wydarzenie na kuponie).

Jakie zakłady nie liczą się do obrotu w eTOTO?

Zakład biorący udział w obrocie musi zostać rozliczony jako wygrany lub przegrany. Nie może być anulowany. Wydarzenia z eToto Plus nie są liczone do obrotu.

Betfan premia bonus promocja
Betfan premia bonus promocja

Warto pamiętać, że postawiony zakład musi zostać rozliczony w tym samym tygodniu. Zwrot połowy stawki w razie przegranej w eTOTO jest ograniczony. Wynosi maksymalnie 40 PLN.

Nagroda zostanie przypisana do konta gracza nie później niż w ciągu 72 godzin po dokonaniu zgłoszenia.

W każdym tygodniu gracz uprawniony jest do odbioru wyłącznie jednego bonusu. Tydzień liczy się od poniedziałku do niedzieli do 23:59.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button