Do końca grudnia kibice Wisły Kraków mogą odebrać 50 PLN bonusu

Aktualna oferta specjalna w LVBET obejmuje bonus 50 PLN dla kibiców Wisły Kraków. Bukmacher, jako główny sponsor drużyny, rozdaje premie za spełnienie tylko jednego warunku. Szczegóły akcji w dalszej części wpisu.

Do końca grudnia kibice Wisły Kraków mogą odebrać 50 PLN bonusu
Do końca grudnia kibice Wisły Kraków mogą odebrać 50 PLN bonusu

Bonus obowiązuje graczy, którzy w sezonie 2019/2020 mają aktywny karnet na spotkania Wisły Kraków. Spełnienie tego warunku uprawnia do odbioru 50 PLN premii na www.LVBET.pl.

Tylko do końca grudnia kibice Wisły Kraków mogą odebrać 50 PLN bonusu. Jak to zrobić? To bardzo proste. Wyrobić się w terminie. Akcja promocyjna trwa do 31 grudnia 2019 roku.

50 PLN od LIVEBET dla kibiców Wisły Kraków 👈

By zgarnąć gwarantowaną premię, należy wysłać zdjęcie imiennego karnetu na spotkania Wisły Kraków z sezonu 2019/2020 na adres mailowy bukmachera ([email protected]), w typule wpisując „Karnet Wisła Kraków”.

30 dni, to okres ważności przyznaj premii. Wykorzystanie bonusu jak klasycznych środków, możliwe jest po spełnieniu poniższych warunków:

  • 4 krotny obrót
  • kurs minimalny 1,75
  • zakłady kombi z kursem łącznym co najmniej 1,75

Kupony ze sportami wirtualnymi nie zostaną zaliczone do obrotu środkami pochodzącymi z nagrody.

bukmacher betfan oferta bonusów i promocji
Polski bukmacher Betfan – Kod promocyjny na darmowy bonus

Na jednego użytkownika przypada tylko i wyłącznie jeden bonus 50 PLN za przysłany karnet imienny.

Kto otrzyma bonus 50 PLN od LVBET?

Z bonusu skorzystają użytkownicy dokonujący pełnej rejestracji w serwisie www.LVBET.pl. Osoby, które dokonały rejestracji skróconej, nie uzyskają prawa do premii.

Warto mieć na uwadze, że legalny bukmacher LVBET nie wyraża zgody na łączenie opisywanej promocji z żadną inną ofertą na stronie. Weryfikacja zdjęcia karnetu może potrwać do 48 godzin. W tym samym czasie środki zostaną przekazane na konto bonusowe.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button