Do 50% bonusu za obstawianie 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski

Za obstawianie 1/16 finału w rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski, użytkownicy portalu bukmacherskiego Totolotek, zgarną do 50% bonusu. Promocja obowiązuje do 31 października 2019 roku. Jej szczegóły znajdują się poniżej.

Do 50% bonusu za obstawianie 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski
Do 50% bonusu za obstawianie 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski

Skorzystanie z promocji jest uzależnione od posiadania aktywnego konta bukmacherskiego. Rejestracja na www.Totolotek.pl jest banalnie prosta i ogranicza się do kilku prostych kroków.

Zasady promocji 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski ⚽️

  1. Na zakładzie biorącym udział w promocji, mogą znajdować się tylko i wyłącznie typy z wydarzenia Totolotek Puchar Polski.
  2. W promocji biorą udział zarówno kupony live, jak i z oferty przedmeczowej. Kwalifikację uzyskają gracze typujący zakłady pojedyncze, kombi, oraz multiway.
  3. Minimalna stawka zakładu zaliczonego do bonusu, wynosi 50 PLN.

Warto pamiętać o tym, że by uzyskać bonus, użytkownik musi grać przy pomocy własnych środków. Typowanie z pieniędzy premiowych nie kwalifikuje się do promocji.

Kiedy gracz otrzyma bonus w Tototlotek?

Organizator przyzna bonus w ciągu 48 godzin od chwili rozliczenia kuponu. Kwota zwrotu w Totolotek wynosi 50% wniesionej stawki. Maksymalnie w opisywanej zabawie można uzyskać 50 PLN.

Promocja na 1/16 finału Totolotek Pucharu Polski obowiązuje od 29 do 31 października 2019 roku. Dostępna jest zarówno w serwisie www.Totolotek.pl, jego mobilnej wersji, oraz w aplikacji na telefony i tablety.

sts bonusy za drmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Bonus nie zostaje przyznany w przypadku:

  • zastosowania mechanizmu cashout
  • anulowania kuponu

Premia może być wykorzystana na dowolny sport z oferty legalnego bukmachera Totolotek. Warto pamiętać o tym, że bonus można wykorzystać tylko na tym kanale, na którym został zdobyty. Jeżeli gracz będzie typował zakłady kwalifikujące się do promocji przy pomocy aplikacji mobilnej, tylko tam będzie mógł skorzystać z bonusu.

Warunkiem wypłaty ekstra środków, jest 1-krotny obrót po kursie minimum 2,00. Warto pamiętać o tym, że nagroda jest ważna tylko przez 30 dni od dnia jej otrzymania.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button