Darmowy zakład 50 PLN za typowanie spotkań tygodnia w eToto

Typowanie spotkań tygodnia to aktualna oferta skierowana do użytkowników strony legalnego bukmachera eToto. Za niepowodzenie, buk przyznaje darmowy zakład.

promocja etoto top3
Darmowy zakład za typowanie spotkań tygodnia w eToto

Pierwszym warunkiem wzięcia udziału w promocji, jest zapisanie się do niej przez postawieniem kuponu. Drugi warunek to wytypowanie zakładu spełniającego określone niżej warunki. Trzeci warunek dotyczy zatwierdzenia wyświetlonego na profilu gracza, pop-upu.

20 minut to czas, w jakim bukmacher przyznaje graczowi darmowy zakład 50 PLN po kliknięciu przycisku ,,zatwierdź” na banerze.

TOP 3 spotkania aktualne w tym tygodniu u bukmachera eToto

  1. Ajax – APOEL (28 sierpnia 2019, 21:00)
  2. Rangers – Legia Warszawa (29 sierpnia 2019, 20:45)
  3. Śląsk Wrocław – Pogoń Szczecin (1 września 2019 roku, 15:00)

Typowanie któregoś z powyższych spotkań tygodnia na wygraną/remis za stawkę co najmniej 100 złotych, owocuje w razie niepowodzenia, otrzymaniem darmowego zakładu w eToto.

kod500 betclic
Betclic – kod promocyjny KOD500

Jak postawić zakład w TOP 3 w eToto? 👇🏼👇🏼👇🏼

By wziąć udział w walce o freebet o wartości 50 PLN, wystarczy:

  1. zagrać kupon na spotkania live (z TOP 3)
  2. obstawić na remis/wygraną
  3. typować za minimum 100 PLN
  4. przegrać

Spełnienie powyższych warunków ma sens tylko wtedy, gry gracz posiada aktywne konto w eToto i dokonał w swojej historii co najmniej dwóch depozytów.

Promocja odnawia się co tydzień. Jeden gracz może skorzystać z freebetu jeden raz w tygodniowej akcji.


Bukmacher eToto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Kasia

Kasia jest miłośniczką nicnierobienia, jedyną rozrywką dla niej to awantury domowe, a poza tym to ogarniaczka wszelkiej maści bonusów bez depozytów i wspaniałych promocji tylko do legalnych bukmacherów internetowych w Polsce.

Zakłady sportowe online

Back to top button